Kletba z jihu (2020)

Další film od Netflixu z řad hororu typu The influence a Veronika(pokud vás bavilo, bude i tohle!, kamera s barvami až nad míru působivá ale řekněme si, kde takhle nápaditou kameru navíc od Netflixu nenajdeme. Masky a krev nechutný ale hrůzu to nenažene, nic víc nemyslím. 20%

Veronika (2017)

Prý se jedná o tolik strašidelný snímek, který lidé vypínají na jeho začátku kvůli podivně strašidelné atmosféře, která na ně působí... Přijde mi, že jsem ale očividně koukal na jiný film, nic z toho jsem nepocítil, jak rychle začne atmosféra tak i stejně rychle skončí, děsivé to taky vůbec není,ale co se mi opravdu líbilo tak je kamera, kde občas jsou fakt zajímavé momenty. Velké očekávání, dočkal jsem se velkého zklamání, zkusit to můžete. 30%

Dům ďábla (2009)

Výborně zasazený film do looku 80. let, když si i sami myslíte, že snímek byl natočen v daných letech. Atmosféra s napětím filmu je dosti pomalu gradující až k samotnému konci, kde finále nemusí zrovna každého potěšit co z filmu vyjde. Lepší o filmu vědět minimálně, než by vás to následně zklamalo viděnou scénou a tím i žádným překvapením. Důkaz, že horor funguje bez lekaček. 90%.

Hnüs (2019)

Velké překvapení. Snad se mi to líbilo víc i jak Bohemian Rhapsody.

Léto 84 (2018)

Mix Stranger things a To, místo toho se zde objevuje sériový vrah mladých chlapců. Za mě vydaření snímek se supr 80 retro atmoškou. 95%

Rocketman (2019)

Jak řekl ten kokot vedle mě "škoda, že na konci neumřel", mělo by to emočně větší dopad. Na to, že muzikál nemusím, v tomhle případě mi to v žádných ohledech nevadilo. Egerton byl v hlavní roli výbornej a respekt pro něho a jeho nazpívanou hudbu. 90%

Annabelle 3 (2019)

Z první hodiny filmu byla fajn komedie, následně se zde dějí věci, u kterých máte pocit, že koukáte na něco co jste už viděly, což připomínalo slátaninu několika filmů v jednom.Neumírá se tu vůbec oproti druhé Annabelle, lekačky tu taky pořádně nejsou... pro mě 40%

Hellboy: Královna krve (2019)

Jeden velkej digibordel a ta úvodní část filmu? jedno velký WTF... Jedná se o slátaninu všeho možnýho. Efekty jsou bijící do očí, kamera místy zmatená a o střihu se bavit radši ani nebudeme, kdo rád gore scény tak ty si tady užije, i ten humor, který mi místy přišel tlačený na sílu. Baba Jaga je super. 60%

My (2019)

Kope to, šlape to 75%