Boj se Satanem (2015) odpad!

Pani moji tak toto bola ina fantasmagoria🤦🏻‍♂️pocas celeho dokumentu som len krutil hlavou, ze to nemoze byt pravda az mam z toho svalovicu:D tu vidiet aky su ludia primitivni a namiesto toho aby uznali ze im jebe tak hladaju exorcistu..ale zas na druhu stranu niektore sceny aj s pazvukmi z reprakov hodne ocenenia oskarov.

Pach krve (2021)

Pre mna obrovske sklamanie. Co sa tyka hercov, masiek a nametu nie je tu toho vela co vycitat, ale keby aspon tak nepropagovali tento film ako najbrutalnejsi, najkrvavejsi a neviem este co naj z danej serie tak by som povedal ze super. Cakal som veru ovela viac znetvorenich kanibalov, gore umrtia, ale prislo len klasicke zabitie nastrazenymi pascami. Keby tomu dali iny nazov urcite by to malo ovela lepsie hodnotenie ako teraz.

Doktor Strange (2016)

Toto ma byt "Marvelovka"?? Cisty gulas v dimenzii, kde niekto slapal na LSD...herecky uplne bezduche, ziadna postava ma neuchvatila a ani nestala zato, aby si ju clovek vo filme oblubil..pre mna velke sklamanie a dufam, ze ak bude pokracovanie, co tomu jasne nasvedcovalo to bude uz o niecom uplne inom..

Inferno (2016)

Najslabsi film z doterajsej trilogie a pritom som mal velke ocakavania..neskutocne ma sklamali so spracovanim a nedodrziavanim "faktov", ktore su spominane v kniznom prevedeni...malo to strasne rychly spad a podla mojho nazoru, keby som necital knihu tak by som bol dost nezorientovani, co sa tam vlastne deje a ako hladat indicie..no a zaver to uplne zaklinkoval do hrobu..jedna hviezda kvoli dantemu peklu inak to nestoji za nic

Traded (2016)

Podla mna sa jednalo o skvely film, ktory navodil atmosferu a clovek sa vedel do toho vzit..stotoznil som sa s hlavnou postavou, co bolo pre mna podstatne..hudba tiez dobra, kamera obstojna..jedine co by som tomu vytkol boli niektore postavy, ktore tam nemuseli byt a do deja vacsou mierou nezasiahli..inak spokojnost..urcite sa to da pozriet aj viackrat..80%

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Vizualne efekty 100% to nemozem upriet..inak film ako celok stoji za nic..predvidatelne, herecky nezazivne..obrovske sklamanie

Satan (2003)

Ufff tak toto bolo co?? Predvidatelny dej, charakter postav sa mi vobec nepozdaval..doktorko co chce zachranit cely svet, primar ci co to bolo ako cisty flegmatik, a nakoniec ta jeho hystericka a hlavne doverujuca priatelka :-) proste cele zle..jednu hviezdicku to dostava kvoli snahe navodit hrozu z toho posluchovaca satana, ktory im aj tak velmi nevysiel :D

Interview (2014) odpad!

Cista americka stupidita, zachodovy humor najvacsieho hovna. Tento film by som zakazal pretoze to s kinematografiou nema absolutne nic spolocne

Noc oživlých mrtvol (1968)

Tak toto ma byt ten kult zombie filmov?? Nehnevajte sa na mna ale vacsinu kravinu som nevidel..uplne nezaujimavy dej, postavy otrasne, nudne a nicim surove..je omnoho lepsich zombie hororov ako je tento