Pink.Panther

Pink.Panther

mystifikace dadaismus

Česko
veselý mnich nebo smutný klaun

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>
    • 16.4.2016  15:38
    Ceny Anděl 2015 (TV pořad) (2016)

Tak ještě k highlight letošního čísla: všechny mentály si Lenka Dusilová získala už dávno touto myšlenkou: „Nepotkala jsem na školách autority, které by mě nějak dokázaly přesvědčit, že získávání vzdělání není jen buzerace.“ Svým hlubokomyslným prohlášením na udílení hudebních cen dostala nás ostatní._____Odhlédněme od faktu že (zahraniční) politika je poněkud složitější a komplexnější záležitost, kteroužto nemá smysl tu nějak rozebírat. Odhlédneme-li i od skutečnosti, že politické mínění je silně manipulováno médii a na ně navázaným kapitálem s různými politickými i ekonomickými zájmy, je krajně nekorektní předem na generálce nazkoušenou dramaturgii tv hudebního pořadu, živě atakovat politickými agitkami._____ No ale my co Lenku obdivujeme pro její pronikavý intelekt, my co jsme ji fandili už při jejím studiu na základní škole, dalo to ale zabrat, my kteří jsme ji tolik přáli jejích 5 minut politické slávy, my kteří jsme ji drželi palečky, aby hezky „od srdce“ přečetla co měla na papírku napsáno, my jí prostě fandíme. A Leni zas nám někdy přečti svůj pečlivě připravený projev._____A nebo na dalších Andělech když tě potká politizující pokus o myšlenku, zkus mluvit spatra – nemyslím jako u prezidenta republiky hodinový politický projev – u tebe bude stačit zas jedna souvislá věta, tentokrát bez velké přípravy, budeme rádi. Á propos: třídní boj je boj těch co mají méně tříd proti těm co mají více tříd.

• 16.4.2016  13:11
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Vždycky jsem tušil, že má Nova ještě rezervy a že dokáže najít nový význam pro slovo dno. Znováčtěním tohoto travesti bizzaru v hlavním vysílacím čase opět boduje. Slizké, trapné, ubohé - dekadence jak má být.

• 7.4.2016  18:36
    Noci v Rodanthe (2008)

Začíná to universálním kýčovitým soundtrackem, pokračuje tunou trapných patetických žvástů a zdaleka nekončí řekou sentimentálních slz. Nejen hollywoodský sádrový trpaslík, ale i ŠKOPKOVÁ S BLAŽENOU JDOU v údiv jaký že stupidní kýč to Denise Di Novi vyprodukovala. Tohle je skoro NA PROTESTNÍ POCHOD FEMINISTEK PO HOLLYWOOD BOULEVARD, které musí zvolat: „don´t insult us!” Produkce: Warner Bros ve spojení s Village Roadshow Pictures

• 22.1.2016  17:44
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Pokus o film, nepovedlo se.

• 16.1.2016  23:37
    G. I. Joe (2009)

Všechny nadšené komentáře k tomuto svěžímu dílku budou napsány pastelkami na růžovém linkovaném papíře s medvídkama.

• 16.1.2016  01:47
    Český slavík Mattoni 2015 (TV pořad) (2015)

Marnost nad marnost, tohle je neprůstřelné.

• 10.1.2016  00:07
    Silvestr 2005 (TV pořad) (2005)

Zlatý hřeb večera: Petr Novotný vyprávějící vtipy.

• 8.1.2016  10:27
    Sněhová královna (TV film) (2007)

Telenovela na variaci pohádky.

• 7.1.2016  23:07

Telenovela á la Indiana Jones.

• 31.10.2018  17:10

Na filmové databázi je položka Rozhovor prezidenta s premiérem docela milá kuriozitka, (ale neinspiruje k polemice o antagonistickém rozdělení národa na lidové konzervativce a relativistické globalisty, byt´našinec tedy konzervativec bude s obsahem rozhovoru spokojen). Takže snad jen malý clickbait._____Sic bych dal v tento čas přednost nějakému stylovému filmu k tomuto výročí, debat je už všude přehršel, nemohu přehlédnout fakt, že tisíce fanynek si psaly do České televize právě o tento pořad s těmito dvěma muži v tento den. A nelze se tomu divit._____Připomeňme si, že Milošek je sekáč, to ví každý, s úsměvem aligátora s cigárem v ústech, nonšalantním krokem v botech značky Baťa, je ozdobou každého TV mejdanu. Andrejko je československý frajer s pekáčem buchet a s megatunou toho nejúčinnějšího afrodiziaka bezpečně uloženého ve švýcarských bankách. Takže ČT1 vyhověla tomuto tlaku dívčí lobby a mimo původní program aktuálně zařadila tento pořad. (Nezapomeňme na stovky fanynek marně čekajících v dešti na naše dva gladiátory pod okny vstupní haly do studia číslo 1 na Kavčích horách, neb jim nikdo neřekl že je to předtočené). Světlana Witowská v debatě, která měla pracovní název „Sekáč a frajer“ házela obdivné až vilné pohledy na oba zúčastněné a mne napadá možná repríza tohoto pořadu 8. března. Nebyl by to od ČT krásný dárek ženám k MDŽ?

• 14.2.2016  19:27

Politika na Vánoce? Ale to nééé...

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>