tlkounev

Ondřej Šimek

okres okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 25.8.2019  18:36

Film je sam o sobe nudny, rozplizly, takovy nicnerikajici. Film z neho delaji pouze herecke vykony hlavniho dua. Zatimco Brad predvadi vynikajici vykon celou dobu, tak Leo je presvedcivy jenom obcas... Nevim, na cem Tarantino frcel, ale snad to nebylo kakao, protoze ani jako placebo nezafungovalo.

• 9.7.2019  21:03
    Rocketman (2019)

Eltona mám rád. Mám rád jeho hudbu, jeho humor a souhlasím s většinou jeho názorů... Ale nebudu kvůli tomu adorovat film, který mě prostě nudil. Nebavilo mě to a ocenil jsem těch pár oblíbených písniček, ale místo filmu jsem si mohl poslechnout celé písně a v lepší kvalitě v tichu domova a měl bych z toho teda lepší náladu...

• 2.5.2019  14:15

Frant Gwo se evidentně učil u Emmericha a naučil se jenom to špatné...

• 26.4.2019  22:02

Nudaaaa... prvni pule byla co? Uspavacka na dobrou noc? Hodnoceni 2*, zbytek pak 4*. Prumer 3*... Kdo tomuhle dava 5*, tak musi byt po lobotomii...

• 10.9.2018  22:21

Film od Disney jak z pera MTV... Film pro decka a teens. Odpad, ktery nema nic z kouzla sveta Star Wars... Pokud jste fanouskem SW a nejste infaltilni, tak si to nepoustejte! Co timhle jako chtelo Disney rict? Ze je Solo trouba a zachrance Rebelu? At jdou do haje! Je to sama akce, ale ve vysledku je to tak nudne...

• 22.4.2018  08:50
    Saljut-7 (2017)

Scenaristicky uplne mimo. Prirovnal bych to k Armagedonu. Rusove opet ze zajimaveho pribehu udelali antiami blbost...

• 7.11.2017  09:05

Tenhle seriál je čím dál tím větší průser... Další série se nedožije... Opět díl se špatným hereckým výkonem, špatnou kamerou a nelogickým uvažováním... On by jí zabil a byl sám sebou, ale to je vlastně OK... Co díl, to brečení hlavních "hrdinů"...

• 18.6.2015  15:00

Nepříliš povedená road movie pouští USA, kde jízdu krásnou krajinou doprovázenou povedenými efekty kazí stupidní scénář.

• 23.4.2015  10:41

Pohádka... Pohádka pro koho? Pro děti to není... Dospělým to také není určené.. Tak pro koho to je? Pro Andyho a Lanu? S nimi je to jak s Windows. Jedna verze trhák, druhá propadák, třetí trhák, čtvrtá propadák,... Stále dokola...

• 27.12.2014  16:54

Strasny film, ktery vznikl na zadost KSC jako snaha podkopat prvorepublikovou tvorbu. Hnus ceske kinomatografie, ktery nastartoval vlnu komunisticke tvorby zamerene na podkopani vseho nedelnickeho.

• 3.4.2014  19:51

Výborný film. Myslím si, že abyste ocenili takový film, tak se musíte prostě dostat do určitého věku.

• 9.3.2014  22:40
    Rivalové (2013)

Zatraceně!!! Po dlouhé době tak úžasný film. Proč sem si ho tak dlouho doma šetřil? Tohle nedostalo Oscara? Cože? A co jiného by si to zasloužilo?

• 3.11.2013  18:18
    Enderova hra (2013)

Jsem mile překvapen!!! Po vlně spekulací, že bude příběh do značné míry předělán a že konce z knihy se nedočkáme, se ukázalo, že všechno to jsou jenom pomluvy a že se jede podle knížky. :-) Vizuálně i příběhově se mi film líbil a to jsem fanouškem knižní série.

• 14.8.2013  12:11

To Vám byla neskutečná kravina. Těch nelogických momentů bylo až moc. Moje čelo zrudlo, až zfialovělo, potom, co jsem si do něho neustále ťukal 2 hodiny. Neříkám, že je blbost postavit velké roboty jako bojovníky. Proč ne? Ale jejich vznik vysvětlit tím, že musí bojovat proti velkým "kamarádům" z jiné planety, je prostě primitivní. Jinou metodu nenašli? Celá planeta se dala dohromady, aby jako jedinou obranu planety udělali tohle? Scénárista bez představivosti? Ne, jenom by to pak nebyl Pacific Rim a roboty by vystřídaly ponorky! Pokud by mě chtěl del Toro zaujmout, tak neměl celé 2 hodiny pokoušet mojí inteligenci. Zatraceně, sci-fi mám rád, ale tohle mi připomnělo Spy Kids! 2* za efekty a to mám chuť tu jednu ještě ubrat. Protože tyhle efekty nejsou od dob Transformers nic nového. PS: Nerad to říkám, ale Godzilla mi přijde lepší a smysluplnější, než tohle...

• 17.7.2013  22:22

Prostě ne! Je to akční drama a já se u toho řezal smíchy.

• 19.6.2013  19:16
    Muž z oceli (2013)

Jediné, co mě na tomhle filmu pobavilo, tak jsou efekty, krásná Amy Adams a český překlad "Světový motor". Kdo viděl, tak pochopí. Zbytek? Řekl bych, že ty 3 trailery jsou mnohem kvalitnější podívanou, než to, co nám předvedli během dvou hodin na plátně. Dokonce i ten Zimmer byl nějaký slabý, že by člověk hádal, že to vzdal, když to viděl, protože při tomhle nějakou inspiraci k napsání pořádné hudby prostě dostat nemohl.

• 18.1.2013  15:59

Rakouské "I am back!", Chuck jako vlk samotář, Wiliš prolejzač klimaček a Lundgren s titulem z chemie? Ano!.... Čínská miss a střelec z Beverly Hills 902 10? To opravdu ne! Do trojky se snad poučí!

• 18.1.2013  15:54

On trpí obsesí ke své ženě, Ona léčí smutek ze ztráty manžela sexem a když se potkají, tak si navzájem pomůžou. Jako proč ne? Zafungovalo to skvěle, pro někoho možná překvapivě! Může se zdát, že se jedná o oddechovku, ale nejedná se o běžnou komedii. Včele doporučuji všem, co neočekávají popcornovou zábavu.

• 14.1.2013  00:02

Tohle bylo víc Tarantino než ten pošahanej Django!!!

• 6.1.2013  21:34

Námět, zpracování a finální výsledek je překvapující. Co je ale na celém filmu zarážející, to je prostě Timberlake. Nebojte, nehaním ho, myslel jsem to v dobrém slova smyslu. On opravdu umí hrát!

• 6.1.2013  20:26
    Atlas mraků (2012)

Pochopil jsem, ale padla na to flaška vína! Chápu, že někteří budou film hodnotit vysoce, aby zakryli, že nepochopili zhola nic a nebo jenom část. Chápu, že mnoho lidí ani neví proč tento film vznikl, že v rodině Wachowských došlo k určitým změnám a že se jedná v podstatě o zprávu světu, že jsou mezi námi i tací, kteří potřebují porozumění, toleranci a pomoc, prostě uznání za to jací jsou. Ale s přetvářkou se snažit "učit" druhé a motat jeden příběh do druhého, aby se divák udržel bdělý, aby prostě akceptoval to, co se mu autoři snaží sdělit? Je to prostá pohádka pro dospělé s výchovným motivem zabalená do rozbitého gramofonu u kterého jehla přeskakuje z jedné hudby do druhé? Ano, nic jiného to není!

• 6.1.2013  20:12

Poslední dobou je v módě zbytečně natahovat filmy a nudit. Proč pouštět filmy 169 minut, když řeknu to samé za 139 minut? Půl hodinka v Hobitíně a cesta nikam byla opravdu zbytečná. Chápu, že kniha, kterou se někdo snaží nafouknout do trilogie, zrovna neoplývá dějem na 3x169 minut, ale nemělo by se snažit vydělávat za každou cenu. PS: Za houbičky díky, ale šišky jste si mohli nechat pro někoho jiného.

• 6.1.2013  19:59

2 hodiny nudy a 45 minut filmu. Proč by si to mělo zasloužit 5*? Za co? Pocta Tarantinovi? Proč? Hodnotím film a né režiséra!

• 15.11.2012  01:14
    Skyfall (2012)

Je to hloupé, snaží se to hrát na něco, co to prostě nikdy nebude, vykrádá to jedno klišé za druhým a nemá to eleganci a naivitu Bondovek! Co to tedy je? Přejmenujte to z Bonda, na Fonda a možná to bude za něco stát. Ale prostě nepřekousnu, že Bond je bez elegance, že nosí něco jiného, než je kvalitní oblek a dobře padnoucí plavky a že je to sirotek ze Skotska! Pro Boha, co tím autor chtěl říct? Člověk přežije, že se jedná o "surový" film, ale málokdo překousne, že nadhled a bondovské klišé přešli v něco, čemu se dá říkat prostě kýč. Je to hnus a první Bond u kterého jsem se prosmál nad naprostou stupiditou autorů! TSkyfall si nezaslouří kvalitní hodnocení. Je to prostě nejhorší Bondovka!

• 13.10.2012  17:25
    Vegas (TV seriál) (2012)

Největší překvapení z přehršle nových seriálů. Jeden z mála, který má šanci přežít první sezonu.

• 5.5.2012  11:21
    Red Tails (2012)

Při točení tohohle braku měli zůstat jenom u traileru. Co dodat? Pokud jste neviděli Letci z Tuskegee(1995), tak tohle ani nezapínejte a pusťte si je. Všichni, co se podíleli na tomhle projektu, kromě našich hudebníků a Karlštejnu, by už nikdy, opakuji, nikdy neměli účastnit natáčení jakéhokoliv filmu. Děkuji!

• 16.4.2012  00:25

Nebylo to zas až tak špatné, kýčem to nazvat nemůžu, protože jsem se přitom bavil. Kdyby snad neumírali lidi, tak to byla komedie jak vyšitá. Kdo viděl, tak prostě to s Missouri můžou žrát snad jenom v zámoří(schválně nepíši o co jde, nechci dávat spoiler), nevěděl jsem, jestli se smát, brečet a nebo radši jít. Efekty pěkné, mimozemštani také(v traileru alá Crysis a přitom takový ořezávátka). A proč z Plemonse udělali takového pitomce? Mám ho rád z Friday Night Lights a tohle mu fakt dělat neměli. Rihanna zahrála vcelku solidně, popravdě jsem koukal, co to je za kočku a byl jsem překvapený, že to je ona. :-) No a Skarsgard dostal jeden štěk a 2 pohledy a přitom po Neesonovi je jeden z mála, co tam umí opravdu hrát. A že si Neeson zahrál jenom o 2 minuty víc, než on. Nevím proč, ale já v tom prostě viděl Godzillu.

• 6.11.2011  23:59

Skvělá hudba,... a pak nic! U wing commander můžu opravdu doporučit pouze hudbu a pak knižní sérii. Herní sérii si už asi nikdo nenainstaluje. A to je vše přátelé.

• 7.7.2011  00:05

Víte jaký je problém tohohle filmu? Mluví se v něm. Možná kdyby patřil do fondu němých filmů, tak se mohl označit za kvalitní kousek. Ale takhle to je jenom pěkná práce modelářů a jinak nic. Ten Bay si nemůže pomoct a z filmu dělá herní hopsačku. Ten by se měl živit jako režisér akčních her(třeba by zachránil Crysis 2), ale u filmu by měl jít asi už do důchodu(to se mi to kecá, když jsem nic nenatočil). V T3 je to jedna stupidita za druhou a i jedna srdcervoucí scéna za druhou. Ach jo. Ale chlapi, že ten první záběr Rosie byl pěkný, že?

• 1.12.2010  23:27

Nejslabší ze všech dílů - dost jsem uvažoval jenom o 2*, ale nakonec jsem dal za snahu 3*. Předloha stála za prd, takže jak mohl dopadnout samotný film?

<< předchozí 1 2 3