Darkman (1990)

Som spokojný. Občas boli zábery, ktoré mi pripomínali Burtonovho Batmana, inokedy zábery ktoré vo mne evokovali Raimiho neskoršieho Spider-Mana (ktorého som paradoxne videl skôr). Hudba je taktiež úžasná a skvelo dokresľuje atmosféru filmu, napríklad keď Darkman zistí, že mu ohoreli ruky až na kosť. Mladý Neeson je cool a Durant ako záporák tiež ujde.

Vlci - Episode 12 (2018) (epizoda)

2 hviezdičky za to, že som pri tejto epizóde zaspal. Ale i tak som zastihol, že Chmelár skončil v base. Dobre mu tak, strašne odporná postava.

Vlci - Episode 11 (2018) (epizoda)

Alica a Andrej. Došlo medzi nimi k tomu, čo sme čakali od prvého dielu. A chcem spin-off o Stankem a Šimunovi, neohrozených lovcoch meteoritov.

Vlci - Episode 10 (2018) (epizoda)

Dejové linky pokračujú, pribúdajú nové a som zvedavý, koľko krát ešte Kubo svojím cúvaním znepríjemní Janke život.

Vlci - Episode 9 (2018) (epizoda)

Takže z kufra sme sa nedozvedeli prakticky nič...

Rex (2017) (seriál)

Je to viac o tom Jurajovi Bačovi, než o tom psovi, ale aj tak ma to bavilo. Áno, našli sa aj slabšie epizódy, ale nič až tak tragické to nebolo.

Kohout na víně 2 (2013)

Henry je kúl postava. Celkový pocit z filmu je tak za tri hviezdičky, ale ten koniec bol tak pekne romanticko-sladký, až presladený, že tú štvrtú tomu proste musím dať.

Liga spravedlnosti (2017)

Nakopnutie DC filmového vesmíru sa nekoná, škoda. Keď sa spočiatku tvrdilo, že film bude mať 150 minút, tak som sa potešil lebo dve a pol hodiny je celkom pekne dlhý čas aby sa predstavili nové postavy, záporák a aj hrozba pre svet. Keď sa ukázalo, že to bolo zmenšené na dve hodiny, tak začali obavy. Záporák bol katastrofálny (i keď stále nie je najhorší z DCEU, prvé miesto patrí Enchantresske zo Suicide Squad), motivácia bola aby mal film zápornú postavu a nič viac. Čo sa týka samotného hrdinského tímu, tak Ben Affleck sa mi zdal lepší v Batman vs Superman, u Wonder Woman sa mi nejak neľúbi, že pri prekazení teroristického útoku na začiatku filmu nebehala, skôr sa kĺzala po obrazovke (pôsobí to divne), Aquaman bol taký akého sme čakali (drsný bad-ass, ktorý nikoho nepotrebuje a sám by zachránil celý svet), Flash nebol cringe, ako som sa po zhliadnutí traileru bál a Cyborg zaujal (pred JL som o jeho filme nemal záujem, teraz som na jeho sólovku ale dosť, že zvedavý). A tvárme sa, že návrat Supermana bol nečakaný a nikto o ňom nevedel i keď sa všade v spojitosti s filmom hovorilo. A tiež som zvedavý, či sa niekedy dozvieme viac o Mother Boxoch, lebo teraz akurát viem, že sú to tri kocky, ktoré dokážu dávať život a ničiť planétu, čo je dosť...biedne. A čerešničkou na torte je, keď si niekde nájdete zoznam vystrihnutých scén, za to by ste strieľali, lebo verím, že tie scény by z toho spravili omnoho lepšie hodnotený film. A potitulková scéna navnadila na JL 2, tak hádam dvojku neskazia (prosím pane, ktorý si na nebesiach). Príbeh za 3, celkovo som si užil, dá sa povedať za 5, tak po spriemerovaní 4.

Vlci - Episode 8 (2018) (epizoda)

Našťastie linka s tými deťmi a Johankou netrvalo dlho (bál som sa, že tomu bude venovaná väčšina dielu). Návrat ,,milovanej,, Janky, ktorú zase takmer prizabil Kubo (hádam sa mu to na tretí krát podarí). A ten koniec...to malo byť čo? Keď predchádzajúca epizóda končila záberom na Andreja s kufrom, nečakal som, že ďalšia epizóda bude končiť záberom na Andreja s otvoreným kufrom. Proste, ohľadom obsahu kufra sme sa dozvedeli absolútne nič. Som zvedavý, či sa to v ďalšej epizóde zmení.

Vlci - Episode 7 (2018) (epizoda)

Príbehové linky ohľadom Viliama s Radom a Eduarda zaujímavé, na Bajanovcoch som sa nasmial, Andrejova a Alicina linka spočiatku nudila (i keď my tí dvaja už nelezú na nervy jak na začiatku). Som zvedavý, čo Andrej nájde v tom kufri a aký to bude mať dopad (a či vôbec nejaký) na zvyšok seriálu.