Vlci - Episode 6 (2018) (epizoda)

Vrchol seriálu? Dúfam, že nie a že prídu aj ďalšie, podobne dobré epizódy. Andrej sa dostáva z kategórie na odstrel do kategórie sympatických postáv, Alica tiež neprekážala, manželia Bajanovci (Jana Oľhová + Peter Šimun) úžasný, tajný spolok vedení na poli mŕtvym, ale stále pri moci sa držiacim Viliamom (František Kovár) geniálny. Nečakal som, že niekedy pri slovenskom seriáli kliknem na 5 hviezdičiek ale ako píšem...(zatiaľ) vrchol seriálu.

Vlci - Episode 5 (2018) (epizoda)

Slabšia epizóda než predchádzajúce štyri. Zachraňovali to spory medzi Eduardom a Dagmar ohľadom Alice.

Vlci - Episode 4 (2018) (epizoda)

Pamätám si, keď som pri 1890 hádal kto je vrah. Tu môžem hádať, kto je s kým v akom presne vzťahu. No, hádam to do finále nejako dajú viac najavo, lebo sa v tom pekne strácam. Viac sa predviedli manželia Bajanovci (Peter Šimun a Jana Oľhová) za čo som rád, ich linka bola fajn, aspoň do príchodu novej postavy, ich dcéry Jany (Dominika Kavaschová). Jana Bajanová sa hneď zaradila do tímu mojich neobľúbených postáv, kde stojí bok po boku Johanky, Andreja a Alici. Koniec zaujímavý som zvedavý ako to Dagmar (Anna Javorková) a Radovan (Milan Ondrík) vyriešia.

Vlci - Episode 3 (2018) (epizoda)

Linka so stratenou jeb...chorou matkou mala stupídne rozuzlenie, sudcova dcéra je na prezdržku, Anna Javorková ako milujúca a vypočítavá matka je stále skvelá, Ondríka bolo pomenej (čo je rozhodne škoda).

Vlci - Episode 2 (2018) (epizoda)

Ok, chybička se vloudila, Vzhľadom k tomu, že JOJ-kári nespravili predel, tak som túto druhú epizódu stále vnímal ako prvú. Takže, to čo som napísal k prvej časti sedí aj k druhej.

Herkules: Zrození legendy (2014)

Pokiaľ ma neboleli oči z príšerných efektov a z pohľadu na hlavného sexi Herculesa, s charizmou žuvačky prilepenej zospodu na školskej lavici, tak som rozmýšľal nad tím, koľko toho sa tvorcovia snažili natlačiť do 95 minút. Nevedel som sa proste zbaviť pocitu, že ten film mal byť dlhší, aspoň 140 minútový. Zase na druhej strane, tých 140 minút by som asi pri tomto nedal. Je ale dobré, že v roku 2014 nabehol na plátna kín aj Dwayne Johnson ako Hercules a povesť tomuto legendárnemu hrdinovi zachránil.

Vlci - Episode 1 (2018) (epizoda)

Pocity vo mne boli ako na hojdačke. Nesympatická detská postava, Milan Ondrík s Annou Javorkovou skvelý, to malé psíča roztomilé, ten bojovník za práva vlkov na odstrel, predvídateľná linka (medzi tým chovateľom vlkov a dcérou sudcu) a zaujímavá linka s minulosťou sudcu (dúfam, že ju scenáristi nejako blbo nezaklincujú). Uvidíme, čo prinesú ďalšie diely.

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Keď si s armádou univerzálnych vojakov nevie poradiť vyzbrojená armáda, tak čo budeme robiť? Obrátime sa predsa na Van Dammea, ktorému skopať bandu UniSolov nevadí. A čo potom ich boss? Supernamakaný nigga, ktorý má v mozgu superpočítač (a ktorý sa rozhodol ovládnuť svet, však to umelé inteligencie robia. Búria sa a snažia sa zotročiť/vyhubiť ľudstvo). Ani tento niggaminátor nie je pre Van-Dammea dostatočným súperom. A ja som si to užil. Rovnako ako pohľad na doktorov, ktorý svojou postavou vyzerali, že by knockoutovali Rockyho v druhom, ak nie rovno v prvom kole. Jaj bože, to je ale sprostosť (ale ZÁBAVNÁ podotýkam. ZÁBAVNÁ SPROSTOSŤ).

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Aziatka, černoch a robot vojdú do kasína aby zastavili Prvý rád. Musím povedať, že po siedmej epizóde a Tulákovi jeden som mierne sklamaný. Mám pocit, že film od filmu tá technika (vesmírne lode) vydrží menej a menej. Čo sa týka obáv ohľadom vývoja postavy Kylo Rena tak sa našťastie nenaplnili a stále ide o úžasnú postavu. Na rozdiel od neho, to čo sa stalo s Lukášom Nebechodcom, tím úžasným hrdinom ktorý v originálnej trilógií zdolal celé Impérium? Neviem čo k nemu napísať, len že by si tá postava zaslúžila lepšie scenáristické zaobchádzanie. Ale inač, furt ide o celkom zábavné dielko.

Underworld: Probuzení (2012)

Súboj s tím obrovským vlkolakom (alebo lykanom ak chcete) na konci bol fajn. A Kate Beckinsale v latexe. Kate Beckinsale v latexe zaručí hviezdu aj takej blbosti, akou Underworld: Prebudenie je.