Den kobylek (1975)

Tento film jsem viděla poprvé, když mi bylo 19 let a myslela jsem, že nevydržím v kině než skončí. Děsná nuda. Teď v 52 letech jsem tu na něj narazila a vidím, že má hodnocení 81%, tak jsem na něj koukla znovu, jestli jsem na něj konečně nedozrála. Je pravda, že teď mi tak špatný nepřišel a kdyby neobsahoval tolik zbytečných scén a režisér by ho sestříhal a zkrátil, tak bych dala ****. Ale za tu délku filmu, kdy jsem se i nyní velkou část filmu nudila, dávám ***. Proboha, kterého inteligenta napadlo nadabovat dítě Aťkou Janouškovou? Jinak toho fracka mi líto vůbec nebylo.

Drive (2011)

Nudné a utahané. Sem tam zajímavá scéna.

Borgiové (2011) (seriál)

Nic moc. Zhlédla jsem už celou 1. řadu a je to pro mně zklamání vzhledem k tomu, že podle csfd má seriál 80%. Oproti Tudorovcům ubohé. Seriál je natočen tak, že mi neumožnil se "sžít" s žádnou postavou a fandit jí. Intriky mi přijdou nějak ploché a nevýrazné, nudné. Jeremy Irons je v té roli takový rozplizlý, nijaký - vůbec mu tu postavu nevěřím. Výběr herců se vůbec nezdařil, jsou nevýrazní, dobře je zahrán snad jen Cesare. Tudorovci měli skvělé herce, kteří ten seriál udělali. Myslím, že herci v Borgiích seriál zabili a scénář se na tom podílel velkou měrou taky.

Bílé peklo (2001)

Začátek byl velmi působivý, ale od okamžiku útěku ztratil flm veškerý šmrnc a začal být nudný. Cesta Sovětským Svazem bylazbytečně natahována, chtělo by to sestříhat.158 minut bylo totiž k nevydržení.

Útěk ze Sibiře (2010)

Mám ráda filmy o přežití a tento se mi moc líbil a navíc vychází ze skutečné události. Když putovali pouští Gobi, sama jsem cítila tu strašnou žízeň a útrapy. Vadilo mi snad jediné: nejdříve plánovali útěk a najednou byli na útěku. Prostě mi tam chybělo to, jak se z gulagu dostali. A taky mi vadil ten závěr - ten vývoj komunismu až k jeho pádu a nakonec to setkání s manželkou si mohl režisér odpustit. Proto dávám 4 hvězdičky.

Habermannův mlýn (2010)

Málokterý film způsobí, že na ním přemýšlím ještě i druhý den. Habermannovu mlýnu se to podařilo.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Zač nás Novo trestáš, že tohle dáváš v hlavním vysílacím čase?

Nanga Parbat (2010)

Krásný film, nádherné hory, výborná hudba.