Škola otců (1957)

Zdá sa mi to trochu nedotiahnuté. Naznaceny problém a...

Přání k mání (2017)

Občas celkom zábavné, občas chaotické.Duo Lukáš a Filip milé. Maršál otrasný. Čvančarová - Myšička celkom fajn. Ten koniec mi tam ale totálne nesadol. 65%

Úsměvy smutných mužů (2018)

Dobre natočený príbeh rôznych "druhov" ľudí, ktorých spája jediné - alkohol. Svojou témou podobné filmom ako Dobří holubi se vracejí alebo Ikarův pád / Tažní ptáci. Musím vyzdvyhnúť hlavne skvele padnúcu hudbu v tomto filme. Za mňa 76%

Venuše v kožichu (2013)

Zaujímavo natočený film/divadlo odohrávajúce sa celé na jednom mieste. Skvelí herci, dialógy a napätie medzi nimi. 75%

Slovo policajta (1985)

Taký Death wish na francúzsky spôsob, alebo ako sa francúzi hrajú na drsných amerických hrdinov. Niektoré "akčné" scény mi prišli trošku humorné. 60%

Stůj při mně (1986)

Perfektná adaptácia knihy S.K. Film o priateľoch, rodinných problémoch, ich dobrodružstve a cestou životom. Kto by nechcel mať priateľa ako Chris a Gordie .. 80%

Bohemian Rhapsody (2018)

Film/dokument plný emócií, humoru, ale hlavne skvelej hudby od nesmrteľných Queen. Perfektne zvolení protagonisti, ktorí dosť verne stvárňujú svoje postavy. Nieje to dokonalé, niektoré scény boli zbytočne dlhé a nudné, ale to všetko prebije hudba a hlavne záverečné finále. Videné v IMAX BA 93%

Sedm (1995)

Úplne geniálny psychothriller. Výber hercov, výber lokalít, atmosféra, záver .. Proste Fincher. 95%

Nebe a dudy (1941)

"...nejdou !, ale šli ? šli, ale už nejdou !" 85%