Koruna (2016) (seriál)

První dvě série super, po výměně jsem chvíli váhal, jestli se mi to líbí, nicméně Olivia Colman mě přesvědčivě přesvědčila o svých schopnostech i talentu. Bohužel co se týče obsahu, tak mi to začlo připadat dost nudný a po čtvrtý sérii už mého sledování zanechám. To hodnocení mi přijde přepísklý od britofilů. 75%

Chainsaw Man (2022) (seriál)

Mělo by to mít nálepku i komedie, ty první dvě třetiny jsem smál, jak je to stupidly hilarious. Ale zároveň not bad. Ten koncept toho, že démoni jsou silnější, čím víc se jich bojí lidí, má taky kousek pravdy v sobě. Fun little anime. Weird ending. 80%

Zločin (2011) (seriál)

Až na konci 2. série se člověk konečně dozví, who did "the killing". Není to špatný, ale je to ultra roztahaný a už cejtím, jak ty další twisty jsou cucaný z prstu. Třetí sérii už nezačínám. Overrated.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Alrite but way overrated, hence 3*

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Overrated. Not terrible, but not good. Ridiculous not in a good way, while boring. Jako jsou horší věci, ale vzhledem k tomu overrated hodnocení dávam místo tří 2*.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Hodně řad bylo solidních, nicméně po té poslední musím hodnocení snížit. Nejslabší byl asi scénář, nicméně podle mě toho nefungovalo mnohem víc. Celá storyline tý série je pretty fucking stupid a určitý scény jsou cringeworthy. Smutně zakončená arc mnoha postav. V poslední době fakt scénáristi nejsou schopný napsat worthy finiš.

The Chosen (2017) (seriál)

Surprisingly watchable a surprisingly well made, ani nevím, co bych vyzdvihl jako první. Nutno zmínit alespoň ty herecký výkony většiny castu a ta top top kamera. Některé scény ve mě vyvolaly mnoho emocí, ačkoliv jsem si zároveň říkal, jaká je to píčovina, např. ty jeho miracles (ne, že je koná, ale ten smysl či nesmysl toho způsobu a jakou message to mělo předat). Rád se podívam na další řadu. 87%

Yellowstone (2018) (seriál)

První série byla trochu až moc crazy, až místy unbelievable, nicméně potom to najelo do lepších kolejí a už to chutnalo jako fine wine. Ta scenérie Yellowstone je fakt boží. Čtvrtá série mě zanechala těšícího se na 5, vyjímkou je možná arc Kayceeho, ta byla už nějakej čas cringe as fuck. Možná vlastně už od začátku come to think of it. 80% Edit S5: Já nemůžu, ta Kayceeho arc s jeho ženou pokračuje bejt retarded as fuck hned od začátku, so stupid and forced, really I can't even

Zpřítomnělí (2019) (seriál)

Jako začalo to dobře, originální nápad a první série fajn příběh, kterej mě nalákal hned na druhou sérii. Nicméně tam to šlo lehce zkopce. Ok, když přišel na scénu "Odin", tak jsem si říkal ještě, že docela cool, ale ke konci řady už mi příšlo, že šli autoři full retard. As in měli promyšlenou tu první řadu, a druhou začli psát až když network pickupnula seriál pro druhou, anebo mě to tak alespoň přijde. I přes ty nedostatky to bylo vcelku entertaining, spousta neokoukanýho talentu, fajn severskej humor (i když mohlo být i víc, zaznamenal jsem dost ušlejch příležitostí) a nice úvodní titulky každýho dílu. První série 4*+, druhá slabší 3

Absťák (2021) (seriál)

Imo trochu overrated, místy se to táhlo a ten scénář byl ze slabšího soudku. Nicméně Michael Keaton je pan herec a pro mě to celý táhnul. Když jsem sledoval ostatní herce, tak jsem viděl, že to jsou herci. Když byl na plátně Michael Keaton, tak jsem viděl jenom sjetýho doktora. 70%, nicméně subject matter by měl být heard, takže klidně ať to má víc.