Westworld (2016) (seriál)

Pamatoval jsem si, že první série byla docela ok, myslel jsem si, že jsem sledoval i dál a přemýšlel jsem, jestli se teď dívat na čtvrtou. Při rychlém recapu jsem zjistíl, že jsem neviděl ani třetí a po křečovitém shlédnutí třetí chápu, proč jsem to u druhý vzdal. Ke konci už jsem prakticky proklikával dopředu a nehledě na to kam jsem kliknul, tak mě čekala absolutně cringe debilní scéna as if written by Uwe Boll. Trash děj a trash dialogy, ani Jessie to nezachránil. Na 4. už se nechystám, ubírám na i tak možná až moc 2* a post 1. sérii hodnotím everything from shit to fucking shit

Norm Macdonald: Nic zvláštního (2022) (pořad)

Jasně, dělat stand-up bez audience je hard. Některý bity se tak mohly zdát slabší, než ve skutečnosti jsou. Nicméně 90% materiálu lze slyšet v Normových setech před koronou a všechno "killed". I proto bylo lehce úsměvný slyšet je potom debatovat jeho materiál. Já jsem osobně rád, že byl schopnej dát nám fanouškům tenhle farewell. Norm bude mít vždy special place in my heart. RIP the funniest man no longer alive.

Norm Macdonald Live (2013) (pořad)

Pokud se člověk chce opravdu smát a to smát od srdce a nahlas, neexistuje lepší volba než Norm MacDonald Live. RIP the funniest man no longer alive. Forever in my heart <3... Thank god for the hatchery!

Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)

Wowzers, this was something else. Už dlouho jsem nic nebingnul tak rychle, jako tenhle počin. Naprosto skvěle napsáno, pár mezírek se samozřejmě dá zaznamenat, nicméně je jich takové minimum, že jsem nad tím mávnul rukou (meaning situace, které by se pravděpodobně udály jinak irl, ale byly napsány cíleně, aby seriál někam směřoval). To jsem si kdysi myslel, že Homeland je špice, nicméně Bureau je ještě o dvě třídy výš. A jak skvěle zahráno to je...samozřejmě Malotru to táhne, když na chvíli *spoiler alert* indikovali, že je mrtvej, byl jsem fakt sad. A ta multilinguálnost, to jsem naprosto žral, to je totiž tak rare v dnešní tvorbě (rozuměj pro classic US consoomera unreal). Jelikož se na určité úrovni domluvím i francouzsky i rusky, tak o to mě to těšilo víc, např. scény, kde in real time překládají z FR do RU a navíc jsem to sledoval s anglickými titulkami, to bylo enjoyment overload. Na farsi a arabic ještě třeba zapracovat, kek. Spousta momentů byla očekávána, ale stejně potěšila, spousta momentů překvapila. No need to rant anymore, zkrátka Le bureau je THE BOMB.

Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)

Yet another story of big tech being thives, as they do. Velmi důležitej příběh, kterej by měl každej vidět, protože tohle se děje dnes a denně ve světě technologií. Plejáda noname inventorů a innovátorů, nicméně veřejnost ve výsledu zná jenom jména těch pár zlodějů. Felt the pain.

Rytíři spravedlnosti (2020)

Skvělej mix dramatu a místy laugh out loud humoru. Takové severské pojednání o tom, jak naše každodenní bezvýznamné činy ovlivňují průběh té jedné naší reality, ve které skončíme. Ani není ale potřeba, aby film předal člověku něco na zamyšlení, je to zkrátka "feel good" human experience, která je precizně natočená a zahraná. Me likey very much

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Jasně, není to Battle Royale a spousta "zvratů" se dá přečíst kilometry předem. Ale mě to vůbec nevadilo. Most importantly, it's a lotta fun.

Půlnoční mše (2021) (seriál)

První část nesou dobrý dialogy a tu druhou the right amount of fucked up děj. Sadly to není vůbec celistvý, spousta věcí nedotáhnutejch do konce a kýč cliché ending. Aren't you basically explaining a DMT trip, honey? Okay, maybe 5-MeO-DMT...

Jedna noc (2016) (seriál)

Je to very good, ale z nějakého důvodu mi přijde, že už jsem to viděl, ačkoliv neznám ani britskou verzi.

Osvícení (1980)

Such suspense. Much cinematics. Wow. Absolute kino.