Top Gun: Maverick (2022)

První půlka se strašně táhne, pořád se vrtáme ve starém traumátku, emoce se dojí, máme vytáhnout kapesníčky, ale na mě to nefungovalo. Druhá půlka, kdy se konečně jde do akce, je ale skvělá, člověk napětím ani nedýchá. Ale už nikdy nechci znovu slyšet: talk to me Goose/father. P.S. Jennifer Connely je stále k sežrání.

Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda) odpad!

Tohle je jen fan film a skutečnej seriál si zatím schovávaj v rukávu jako překvapení, že jo?

Iveta (2022) (seriál)

Nečekal jsem, že to bude jako Pam & Tommy, ale šlo z toho vytřískat víc. A hlavně to laciný dojení emocí na konci... nemusím. P.S. A jaký to rozdíl, když na konci nasadí hlas skutečná Iveta!

Poslední souboj (2021)

Tenhle film na mě hodně zapůsobil. Hlavně tou úžasnou výpravou, přibližující nejen špinavý středověk, ale i tehdejší zvyky a obyčeje. Ridley to má pořád v ruce, když chce. A ačkoli je ten film opravdu skvělej, bez dnešního vsudypřítomnýho patosu a polopatickejch vysvětlovaček, vzhledem k tomu že se tam znásilňují ženy, už ho nikdy nechci vidět znovu. :)

Není čas zemřít (2021)

Dost už s tou osudovostí, rodinných dramat a rozebírání lidského nitra. Tohle není Bond, jak si ho pamatuju. Kde je nadhled, humor, šarm, zábava? A ta délka! I kdyby to bylo o polovinu kratší, bylo by to stále příliš dlouhé. A nějak jsem nepochopil  záporákův cíl. Chtěl vyhladit polovinu lidstva jako Thanos nebo co vlastně?

Bitva u Midway (2019)

V tom filmu je tolik CGI, že snad ani ti herci nebyli reální. Všechno je tak divně vyrenderovaný, snad včetně lidí. Takže bez emocí, bez napětí, bez srdíčka.

MovieZone Live Speciál (2018) (pořad)

Nechápu ty lidi, co daj mín než pět hvězd. To jako chtěj, aby jim kafe dolili šestkát?

Dokonalý šéf (2015)

Tenhle film doporučil sám Pohlreich, takže kdo jsem já, abych to rozporoval.

Vyproštění (2020)

Když se přetočí ty nedůležité části, kdy si lidi povídají, zůstane nabušená akce. Ano, jako Call of Duty na nejnižší obtížnost. Jednou za čas si tohle vpálit do žíly, proč ne. A jako třešnička na dortu ta íránská kočička.