Gamer (2009) odpad!

Strašné,šílené,zvrhé,totálně nelogické...a to jsem se na to díval....fuj

Všichni jsou v pohodě (2009)

Krásně smutný obličej De Nira,příběh o tom,jak by měla držet rodina při sobě a melancholická vzpomínka.Jistě nadprůměrný film.

Pevné pouto (2009)

Zajímavý snímek,kde z povrchu nadzemského sledujeme osud hlavní hrdinky a její rodiny a vraha této dívky na realitu všedního dne.Něco tu ale chybí a tak mohu jen konstatovat,že snímek se určitě bude líbit,ale do filmových výšin se nedostane.

Případ číslo 39 (2009)

Příjemné překvapení se strašidelným příběhem.Leč,už trochu okoukaným,protože se už vícero filmů s problematikou démonů zabývalo,tak Vám může připadat,že už jste to někdy někde viděly.Možná,že ano,ale i tak jsem tento film rád viděl a mohu jen jen doporučit,ať si sami uděláte názor.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Příjemné romantické filmové vzrušení s vynikajícími herci a krásným prostředím i obsahem.

Bílá smrt (2009)

Bílá smrt je dobrá smrt,prostě tento film se mi líbil.Já vím,stokrát obehraná zápleka "..zase Ti Rusáci..." a velmi slabé finále s hlavním padouchem,ale i tak přes to všechno si dovoluji hodnotit 80 procenty.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Čekáte,že se zasmějete dosyta díky novému filmu našeho dobrého "slunce,seno.."pana režiséra Zdeňka Trošky? Tak to vůbec nečekejte,hlavní hrdina je ......,ostatní postavy včetně paní Holubové jsou zbytečné,snad jedinou scénku,u které se pousmějete je díky panu Vladykovi.Docela dost málo,na komedii,nee?Pan Troška by se měl trochu nad těmito recenzemi na csfd.cz zamyslet.....ale když to někdo zaplatí....film stejně nakonec na sebe vydělá,protože nachytá a přiláká do kin spoustu lidí,díky reklamě a my se nachytáme,jako i já.Pokud by v kině vraceli vstupné,tak neváhám...za takovouto blbost je i platit vstupné jeden velký omyl,JAKO TENTO FILM.

Hotel Rwanda (2004)

Šílená pravda,která se bohužel stala a vynikajicně natočeno.Působivé a šokující.