Revizoři (2003)

Hledal jsem smysl tohoto filmu,i hlavní dějovou linii,ale já ji nenašel.Pro mne jisté zklamání.

Holka z města (2009)

Nečekejme žádné zázraky,žádné výborné filmové dílo,ale tuctovou komedii,která Vám může zpříjemnit jedno odpoledne,jako u nás doma.

Šťastlivci (2008)

Jemná,lehká a příjemná komedie o třech "ztracencích".Velmi optimistický úsměv Rachel McAdams Vás dozajista nasytí optimismem a půvabem tohoto filmu.Krásné,jen škoda,že film neběžel v kinech.Tak hurá na dvd.Doporučuji.

Terminátor (1984)

Zaslouženě film patří do Zlatého fondu světového filmu.

Super Size Me (2004)

Jasně,je to šílenost každý den se rvát burgry,ale jisté je,že i malé množství burgrů či limonád Vás pomalu a jistě zabíjí.

Špatnej polda (2009)

Vysoká výhra pro Nicolase Cage.Tento herec po velmi dlouhé době dokázal ,že hrát umí...i Eva Mendes.Jen tak dál..

Twilight sága: Zatmění (2010)

Rozhodně lepší díl než druhý,jen tu také dochází k takovým nudným frázím,které jsou zbytečné..

Stmívání (2008)

Výborné romantické drama s nádechem tajuplna a poznání upírského života z druhé strany příjemně překvapí a pobaví.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Po výborném prvním dílu jsem velmi očekával i od druhého,ale to neustálé snění a vyprávění o ničem mne velmi zklamaly.Je to slabota

Český mír (2010)

Smutný a nezábavný pohled na věc kolem radaru mne neupoutal natolik,abych tento dokument více vyhledával.