Souboj na talíři (2021) (pořad) odpad!

Tři pseudotýpci se tam objímají a dávají si pusinky jako komunisti za totáče. Fujky, fujky tohle nechci ... Když ty tři pseudotýpky necháte jeden den o hladu a ráno jim umícháte vajíčka a k tomu čerstvý chleba s máslem, tak se z toho poserou blahem. Ale pořád budou mudrovat, poučovat národ, zkoumat na miligramy muškátový oříšek v jídle nebo správně nakrájenou mrkev, až jsou trapní ...

Spacewalker (2017)

Nechápu, proč tohle nešlo do našich kin. Začátek filmu je poplatný své době, ale zároveň se autoři nebáli tu ruskou agitku do filmu dát, takže nemám problém. Ovšem po technické stránce je to malý klenot ve světě filmů o dobývání vesmíru. Klobouk dolů. Plnej počet jsem dal už před cca 1,5 rokem.

Spider-Man: Bez domova (2021)

No jo no ... Když neznáš souvislosti a starý spajdrmeny a jejich protivníky, tak jsi v prdeli ... Já je znám, ale tohle dílo je, jako když vaříš sekyrkovou polévku  ... Navíc je to tam zase samej Eskymák, zaříkávač hadů z Indie, přežraný Jacob z Honolulu, Zendája, Džejmý Liška a tak dále ... O bílou holku tam nezavadíš ani omylem ... Ani zrzavou, když už.

Spiknutí (1997)

Nakonec jsem to dal na dvakrát. Mel Gibson strašně přehrává a nebavilo mi na něj koukat. Julia Roberts tam kosí 100 kilový chlapy úderem jedné ruky, ach jo. Závěr je klasické klišé filmů 90-tých let, stříká tam voda, záporáci nevystřelí z napřažené pistole včas a když ano, tak se stejně netrefí. Je to celé divné.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Nesympatický uřvaný neherec v hlavní roli je opravdu průser. Pasti, které v jednom člověku v podstatě nelze vyrobit, sestrojit a nainstalovat do nich oběť, je další průser. Například jak dostal do trezoru policejního oddělení kotel a kompletní past s horkým voskem aniž by si toho kdokoliv všimnul, to mi hlava nebere. Dveře trezoru se zabouchly a evidentně šly otevřít pouze zvenku nastavením kódu, jak se tedy záporák dostal ven z místnosti ? A takových blbostí tam bylo mraky. Škoda no.

Spoušť (2021)

Nestydatá vykrádačka filmů Hrůzná minulost (2012) a V domě (2016). Navíc je to dlouhé, nudné a nehororové.

Srdcová sedma (1998)

Gwyneth Paltrow je kočka, co si budeme povídat, že ? Bohužel na toto téma byly vytvořeny mnohem lepší filmy. Žádná romantika ani komedie se nekonala a to díky mužským představitelům, kteří byli všichni do jednoho krajně nesympatický a lehce oplzlý. Asi tak.

Starci (2022)

Při sledování jsem postupně zvyšoval rychlost na 2x a místy i na 4x. Suma sumárum zkouknuto za 40 minut. Je to odpad, ale jednu hvězdu dávám za to, že se s hlavními postavami rejža a pisálek Andy Fetscher moc nemazlil.

Staříci (2019)

Člověk má během filmu čas na to, aby si uvědomil, že ten život je sakra krátkej. Oba kluci v hlavních rolích to zvládli bravurně. Poznámka : Že řidiči BMW a Audi zásadně neblikají už víme ...

Stillwater (2021)

Film je dlouhé a nudné rodinné drama odehrávající se převážně ve Francii. Samozřejmě je vše multikulturně pojato, Billyho dcera je navíc lesba, co chrápala s jinou arabskou lesbou, dokud se nepohádali a pak se odehrálo neštěstí. Postupně se dozvídáme, co se vlastně stalo, ale ono je to tak nějak jedno, jak to všechno dopadne. A to je ten problém. PS: Abigail Breslin není hezká ani sympatická herečka, takže to její roli taky moc nepomohlo.