Tajemství Ocelového města (1978)

Jako malej kluk jsem nikdy nevynechal, když šel tenhle film v televizi. Je nadčasový a parádně natočený. Jedna z životních rolí Josefa Vinkláře. Dodnes si pamatuji hlášku : " Zvyšte nálož o dvacet procent ! "

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Je to takový komorní příběh z pitevny, kde se otec se synem hrabe celý den (někdy i noc) v mrtvolách. Hrabou se v nich v rukavicích, což je asi v pořádku, ale pak v těch samých rukavicích sahají na knihy, na mikroskop a možná nám režisér vystřihl scénu, jak v nich i žerou hamburger. Nevadí. Jedné noci přivezou mrtvou modelku Olwen, která během natáčení filmu musela chudák 5 týdnů nehybně ležet na studené pitevní desce. Jakmile jí starý pitevník Brian roztáhnul bobra a ponořil svoje nemyté rukavice do vagíny, tak jí z toho hráblo a probudily se v ní čarodějnické sklony. Já se jí nedivím. No a pak už je z toho jenom klasické béčko, atmosféra dobře rozehraného hororu je v hajzlu a sledujeme jenom klasické žánrové klišé. Nicméně za Olwen a jejího nehybného studeného bobra dávám 3 hvězdy.

Tajní agenti (2004)

Nudné, šedivé, bez akce. Dvě hvězdy za prsa Moniky a to ještě z boku ... Zbytečný film.

Takoví normální zabijáci (1994) odpad!

Tak jsem vydržel pouze prvních 10 minut, pak to začalo bejt divný a myslím, že režisér u toho asi musel hodně hulit. Pro mě nekoukatelný odpad.

Tango a Cash (1989)

Doba, kdy se do obýváků začínaly dobývat VHS kazety. Tohle byl v té době oblíbený film a dodnes je to stále slušná akční zábava.

Taxidermia (2006)

Nějak extra mi to nebavilo, bylo to ujeté a bizarní zároveň. Hodně jsem posouval a ani sebepitva na závěr mi nepřišla nějak šokující. Tohle je prostě veledílo o zvracení, úchylech a opravdu ošklivých a nechutných lidech. Někoho to možná šokuje, mě však nikoliv.

Telefonní budka (2002)

Musím ubrat jednu hvězdu za to, jak neznámý vrah neustále natahoval závěr u pušky, aniž by mezitím vystřelil, takže vyhazoval nevystřelené náboje na zem nebo blafoval a pušku už neměl potom nabitou. Ve filmu chybí pohledy do místnosti s vrahem, které by toto vysvětlili, takže ten závěr se mi připadal trochu ukvapený.

Tělo (2012)

Tak tohle je pecka. Až do poslední chvíle jsem myslel, že vím, jak to celé asi dopadne. Závěrečných 10 minut ovšem obrátilo všechno naruby. No nic, nechal jsem se nachytat, ale užil jsem si to.

Temná tvář Brooklynu (2019)

Edward Norton s Tourettovým syndromem byl velmi otravný. Čekal jsem poctivou, ponurou a napínavou detektivku a dostal jsem převelice nudný a vcelku zbytečný film o ničem.

Temné lesy (2003)

Váhal jsem nad odpadem. Tohle je totální nudná amatérská slátanina. A posledních 10 minut to fakt nezachrání. Vyhněte se obloukem.