Blázni a děvčátka (1989)

Ve filmu je moc afektovaných přehrávajících bláznů než hezkých děvčátek.

Bod varu (2021)

Nepřišlo mi to dechberoucí právě proto, že to bylo natočeno na jeden záběr. Komparz dělal drobné chyby a samotní herci se občas ztráceli v čase a prostoru. Už po 20-ti minutách se některé situace pravidelně opakovaly a pak jsem si říkal, co se tam asi tak ještě stane. No jede to stále ve stejném duchu až do konce a já ani nevím SPOILER !!! , jestli to s ním v závěru seklo nadobro nebo to rozdejchal. Tři hvězdy jsou pouze pro Stephena Grahama a nikoliv pro samotný film. Pusťte si raději film Dokonalý šéf.

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Průměrné akční béčko z 90-tých let bylo ve své době určitě v každé domácnosti na VHS kazetách. Uděluji navíc hvězdu za Davida Hercula Poirota Sucheta a krásnou Halle Berry.

Bohemian Rhapsody (2018)

Hudbu skupiny Queen jsem jeden čas poslouchal neustále dokola. Bohužel tento film je velmi nadhodnocený, protože neukazuje skutečnou pravdu o jednotlivých členech skupiny, zvlášť pak o Freddiem Mercurym. Scénář byl pravděpodobně drsně ohlídán dosud žijícími členy a vyšla z toho pohádka o ničem. Film končí v r.1985 a vůbec se nezabývá tím, co bylo dál. Sorry, ale dávám jen jednu hvězdu a to za výkon Rami Maleka.

Borkova Show (2013) (pořad)

Vaření slepice na paprice v Americe na dvókoláku při tlaku 110V v síti nemá chybu, vole ...

Boží mlýny (2021) (seriál)

Celý seriál drží nad vodou svým ležérním, přesto spolehlivým výkonem, můj oblíbený herec Martin Myšička. To je bohužel málo. Eliška Křenková často drmolí, jako kdyby to četla někde z taháku. Jirka Lábus už má to nejlepší taky za sebou (sorry jako) a na roli polozáporáka se pan "Jů" vysloveně nehodí. Vincent Navrátil se do toho mohl více opřít, protože byl takový nemastný, neslaný, jako mlaďas mezi starými a zkušenými bardy mohl více provokovat, ukázat nějakou bitku, nastražit kolegům nějaké vtipné pastičky na pobavení atd, takže jeho postava je totálně nevyužitá. Robert Nebřenský je takovej hodnej taťka od policie, kterýmu spíše pomáhají náhody, než cílevědomě vedená vyšetřovačka, kterou mohl pojmout s nadhledem, vtipem a občas mrknout na diváka nějakým vtípkem jako 007. Ostatní vedlejší postavy záporáků, pomocníků, personálu a dalších jsou celkem v pohodě. Ale bohužel, jak říkám, bylo tam toho všeho (v popisku je Krimi/Komedie) hrozně moc málo. Nafouknutej balónek plný naděje vyletěl do oblak, kde prasknul a už po něm ani pes neštěkne.

Bullittův případ (1968)

Zub času zahlodal a nevyhnul se ani tomuto nudnému snímku s divným koncem.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Seriál je bohužel nedokončený. Kdy už se totiž sžijete s postavami, tak je najednou konec na jedné bezvýznamné barikádě a spousta rozehraných osudů končí bez vysvětlení nebo nějakého smysluplného závěru.

Centurion (2010)

Příběh je něco lepší než Orel Deváté legie (2011), tečou tady hektolitry digitálně dodělané krve a zažijeme spoustu špatně sestříhaných soubojů. Ale zábava to je. A taky trocha romantiky na konec.