• Krátkometrážní

Bolo nás jedenásť (2019) (koncert)

Dokument je ke shlédnutí v archivu slovenské televize.

Brána do televízie (2017) (TV film)

Výborný přehledový, i když moc zábavný dokument pro nás Čechy, kteří si udělají obrázek, co se na Slovensku točilo pro Slovenskou televizi. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11919/120394

Modelka a Křováci (2015) (TV film)

Antropologický dokument na České televizi. Zdá se mi neuvěřitelné, že zde modelka žije pět let. Pamatuji si , že někteří nekorektní antropologové navrhovali Křováky se svými malými postavami a nafouklými břichy nepočítat do našeho druhu homo sapiens. "Věří, že pokud se o všechno podělí, budou mít všichni dostatek" popisuje modelka tento africký Kibuc.

Biele vrany (2018) (seriál)

Velmi charakterní lidé.

Česká detektivka (2022) (seriál)

Takový milý nadhled k "nižší literatuře". Příjemně pomáhají archivní záběry. Je tu pěkná stylizace nadsázky a k tomu trochu akademické věty vědeckých literátů.

Jak neztratit domov (2022) (TV film)

Malebný kraj - úsměvy , podání roky, povídání. Přesto dřiv ve vězení byl nejhorší trest samotka. A tito senioři to mají 300 dní v roce. https://www.ceskatelevize.cz/porady/15152250837-jak-neztratit-domov/

Kouzlo divočiny - Národní park Kluane (2013) (epizoda)

Úžasný dokument na televizi Prima Zoom o čtvrtém nějvětším národním parku Kanady sousedícím s Aljaškou. Kanaďané o něm říkají, že je zde ze všech parků největší divočina. Klima díky blízkosti oceánu není tak kruté.

Cyklopotulky (2016) (pořad)

Obdoba nasich Bezkotoulek,ale na Slovensku je priroda Liga mistru.

Anasoft Litera (2016) (TV film)

Pekne ukazky cteni literatury. Pobavilo me ususene hovno, ktere jiz nesmrdi.

Bílý lotos - Série 1 (2021) (série)

Satira o zdravi, bohatstvi, privilegiich a absurdite modernich socalizaci se zahadou vrazdy. Ma to vtipy, ale je to smrtelne vazne s temnou strankou. Jennifer Coolidge jako osamely alkoholik a Murray Bartlett jako pasivne agresivni hotelovy manazer.