• Krátkometrážní

Drifter (2014)

Dokument je možno si pustit na Dafilms.cz.

Moje Vojna (2017) (studentský film)

Takový náznak charakterove studie anarchisticke rodiny, která v Praze zkouší stesk po domově. Zajímavé by bylo pokračování ve světle současné války Ruska na Ukrajině.

Jane Goodallová: Naděje (2020) (TV film)

Shledl jsem prvni epizodu na televizi Prima Zoom. Nasi nejblizsi pribuzni primati to maji od homo economicus s antropocentruckym pohkedem na svet provadejici celoplosnou ekocidu spocitany. Ono nejde jen o to, ze v pude jsou chemicky likvidovany miliardy tvoru, ktere vytvari humus, ale do teto mrtve pudy aby neco vyrostlo pak musi byt pridavano jeste vice chemie a hubicich prostredku a lidi dostavaji rakoviny

Deep Purple - koncert 2013 (2013) (koncert)

Dalsi z vydarenych koncertu na Ceske televizi Artu.Snad vydrzi tito  hosi hrajici muziku celym srdcem co nejdele.

Janet Jackson. (2022) (seriál)

Shlédl jsem tri díly na České televizi Artu. Četl jsem i životopisnou knížku. Nejvíce mě zaujala asi největší životní chyba Janet když si vzala narkomana. Když zemřel Michael Jackson, svému otci nedal v závěti ani korunu. Největší část dal matce. vrcholem druhého dílu tohoto dokumentu je možná první vystoupení zpěvačky ve vyprodané hale v Americe. A získala svou první Grammy ocenění, černošské obyvatelstvo se podle ní začalo oblékat a napodobovat ji. Dnes na mě její hudba působí trochu retro 80. léta.

Tomáš Kočko & ORCHESTR (2022) (koncert)

Opět další ze skvělých koncertů na České televizi Artu. https://www.ceskatelevize.cz/porady/15034269860-tomas-kocko-orchestr/

Divoké světy - Život s karpatskými medvědy (2022) (epizoda)

V překrásných rumunských Karpatech jsem byl jedenáctkrát v různých pohořích a nikdo žádné problémy s medvědy či ovčáckými psy nebyly. Vstupem země do EU začalo rabování přírody na dluh, který mají zaplatit budoucí generace . Ilegální těžba pralesů vídeňskou firmou. V tomto dokumentu se přidává výstavba dálnic skrz  krásné Apusenky či Retezat. Homo economicus má velký byznys.