• Krátkometrážní

Calabria (2016)

www.dafilms.cz

Anomálie (2018)

Ka shlédnutí na dafilms.cz

Zasaďme se o stromy (2022)

Dokument jednak apeluje na to zapojit se do občanského života a volením správných lidí u voleb ozeleňovat města a jednak přesvědčuje diváky, že na ozeleňování ekonomicky vydělají. Dozvíte se , že jeden strom ročně zadrží vodu, která by odtekla do kanalizace za 600 korun, nebo že skupina stromů před domem vám zvýší cenu nemovitosti o 5-10 procent. Bojujete tak proti změně klimatu. Jenže problém je někde jinde. Každý den přibývá na naší planetě lidí o velikosti jednoho okresního města a zároveň si stále více lidí v rozvojových zemích nebo v Číně kupuje auta, maso, letenky. Letos se u nás jaro jaksi nekonalo a tropický den přšel o dva měsíce dřív. Vůbec neprší. V dokumentu se hodně šetří s vodou. Možná tedy ještě tedy mohlo být řečeno, že v létě se při této změně klimatu nebudou napouštět koupaliště. K shlédnutí na  https://www.ceskatelevize.cz/porady/15672432455-zasadme-se-o-stromy/

Černobyl: Utopie v plamenech (2023) (seriál)

Shlédl jsem druhý ,  třetí a čtvrtý díl na televizi Prima Zoom a příjemně mi překvapilo, že přes množství dokumentů o této havárii je zde spousta nových věcí a pamětníků.