• Krátkometrážní

Popelka (2015)

Popelka ve svižném tempu, pohlednýma postavami a vypravěčem, který je místy až moc doslovný ("sestry mají hezké tělo ale jsou ohyzdné uvnitř").

O myšce a medvědovi (2012)

Půvabná ilustrace a zábavný děj se zvířecími postavami, které jsou oduševnělé.

Určitě, možná (2008)

Typ příběhu, kdy mladí lidé hovoří o své zamilovanosti. Cílové publikum jsou ženy a příběh nezní věrohodně. Ale muži, kteří mají s láskou vtší zkušenosti si v tom najdou to své. Pobavila mě hláška "Právě když chtěl strčit penis do jiné vagíny, uvědomil si, že ta jeho je ta pravá."

Trapný padesátky (2017) (seriál)

No trapnost je základ každého sitcomu. Zde alespoň zdárně šílená Tomicová. Pointování situací nic moc. Prostředí jazzové kavárničky je pro mě příjemnější, než obvyklé vysedávání postav v hospodě. Viděl jsem jen jeden díl.

Svět přírody - Poštovna v zemi tučňáků (2014) (epizoda)

Dokumenty o tučňácích jsou vždy nudné ze své podstaty protože tučňáci zase tak zajímavý sociální život nemají. Tento se mi zdál snesitelný, protože je spojen s reáliemi pošty a turistikou. Polární stanice připomíná psychiatrickou léčebnu: "Někteří turisté v záchvatu nadšení utratí za pohlednice s tučňáky i tisíce dolarů". V závěru dokument vytáhne dva trumfy - krátký letecký výlet po krajině nejkrásnější části Antarktidy a narození malého tučňátka. Milovníci zvířat a sněhových plání Antarktidy a nekonečných bílých dálek nechť si připíší další dvě hvězdy.

Na kávě u Kamily (2011) (pořad)

Nudné povidání u kafe. Ale pořád lepší než hospodská debata ve tři ráno.

Euromaxx (2003) (seriál)

Chápu takový rozptyl v hodnocení, z některých reportáží prýští tupá zvrhlost konzumní západní společnosti podávané jako samozřejmost, ale hezky se na to kouká.

Interhelpo - Historie jedné iluze (2008) (TV film)

Opravdu poutavé vyprávění o dobrovolných emigrantech, vyznavačích družstevnictví do pusté stepní krajiny bez lidí s velehorami na obzoru. Zápletka je jako vždy v Rusku průhledná - popravy nebo Gulag za jedno nekorektní slůvko.  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10123387223-interhelpo-historie-jedne-iluze/

Lidé jako my (2012)

Jako by někdo nahustil zápletky vztahového seriálu do celovečernho filmu. Film o odpuštění, špatných a dobrých rozhodnutích a schopnosti vycházet s ostatními.