Klaus (2019)

Krásny originálny vianočný príbeh 👍

Psí poslání 2 (2019)

Krásne, raz si človek poplače, potom posmeje. Myslím, že tento film chytí za srdce nie len psíčkarov. Pre mňa o psí chlp lepšie ako prvá časť :-)

Skryté zlo (2018)

Celkom dobre zvladnutý thriller, horor rozhodne nie. Pomalšie rozvíjajúci sa dej ale s prvkami menšieho napätia.

Děsivé dědictví (2018)

Skvelé. Desivá atmosféra drží v napätí od začiatku až po koniec.

Bajo la Rosa (2017)

Naozaj veľmi dobré. Možno trochu pomalšie rozvíjajúce sa tempo deja ale nakoniec prekvapujúce.

To (2017)

U mňa topka. Asi tak keď sa tešíš ale neočakávaš...žiadne sklamanie sa nekonalo. Začiatok úplne že na plnú hubu čože, toto bude husté a aj bolo. Koniec som si síce predstavovala inak ale kto nie. Spracovanie super, detský herci na jednotku a Pennywise podľa mňa top. Môžem povedať, že pre mňa určite neporovnateľné so staršou verziou.

The Crucifixion (2017)

V celku dobré spracovanie, ale nedotiahnuté detaily. Viac mysteriózne ako hororové. Hlavná herečka na mňa pôsobila skôr ako detektívka z FBI než novinárka ale ok. A čo mi vadilo je, že v takom prostredí akosi dosť ľudí ovládalo angličtinu.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Ja som sa proste nenudila...áno dejové klišé ale zrejme tvorcovia vsadili na vizuál pretože efekty super! Vadili mi trápne srandičky počas vážnych scén. A niekedy je menej viac, akosi za 20 rokov stihli toho veľa!

Uteč (2017)

Skôr psycho thriller ako horor. Dobrý nápad, zaujímavá atmosféra.