Kvaska (2007)

Tak jako cekal jsem ze to bude totalni odpad a na to ze to je prvotina Mirjam Landóve to celkem ujde. Obsazeni figurek z Superstar a Vyvolenych me prislo usmevne ale nastesti se tam jen mihli. Herecke vykony byly podprumerne...extreme me rozciloval prehravajici reziser kteremu poloha ukriceneho a vecne nespokojeneho rezisera mooc nesedela. Jinak asi jedinou znatelnou kvalitou filmu je hudba. Mirjam trebas to bude priste lepsi.

Poslední sestup (2000) (TV film) odpad!

Hah co to kurva je _?? Nejaka variace na Cliffhangera _?

Až na krev (2007)

Na tento skoro trihodinovy epos jsem se mooc tesil, protoze dlouha stopaz P.T. Andersonovi vylozene sedi. Me prvotni obavy, zdali me dokaze zaujmout pocatky naftarstvi na zacatku 20 stoleti v USA se brzy rozplynuly a nechal jsem se unaset hereckym koncertem Daniel Day-Lewise kde hlavnimi tematy je ropa a take ze zavist je uzce provazana s nenavisti a kazdy ma svoji cenu. Puvodne jsem chtel dat za 4* ale konec me maximalne uspokojil a po zpetnem premysleni nad hodnotami a myslenkami musim dat za plny pocet. Tento film neni pro kazdy den ale jakmile budete mit chut na narocnejsi kus urcite neprohloupite.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Paradni psychologicke drama. Zajimave vykreslene charaktery. Exkluzivni P. S. Hoffman nemuzu si tohodle ''páska'' vynachvalit je to pan herec a s kazdym dalsim snimkem mne utvrzuje ze tenhle exkluzivni herec vedlejsich roli ma dost na to tahnout na sobe cely film. Ostatne to jiz dokazal ve filmu Capote. Takze pokud chcete sledovat jak se to schumeli kdyz si chcete vyresit sve problemy vykradenim klenotnictvi ktere vlastni vas otec tak smele do toho.

Columbo - Není čas na umírání (1992) (epizoda)

Dalo se to a davam 3* Myslenka odklonit se od zabehnutych tematu vrazdy ve vyssich vrstvach nebyla spatna, ale cely tym funguje jako hodinky -prace profesionalu a neni zde prostor pro Columba, nema koho tahat za nohu a tudis neni na koho hrat hlupaka s doutnikem.

Stvoření monstra (2001) (TV film)

Tak jsem tento snimek shlednul na Youtube kde je v 9ti 10min. castech a je to takova bejkarna. Monstum ktere delal Stan je celekm vpoho ale celkove je znat ze to je proste televizni snimek. Nic vic z nej nedostanete. PS: Muze me nekdo vysvetlit proc tenhle televizni film stoji u nas na dvd mezi 800-900 Kč _??? z toho me hlava nebere >> http://www.zbozi.cz/?q=how%20to%20make%20monster&r=hint

Noc patří nám (2007)

Zajimava zapletka dobre herecke vykony hlevne diky Phoenixovi dohromady to pekne slape. Libilo se me ze lide maji realne obrysy nikdo neni superhrdina, lide maji sve problemy, nesou si sva traumata. Dobry tip na prijemne straveny vecer.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sly Stallone udelal pohodovy comeback Rockyho, ktery spis hral na nostalgickou notu. Zatimco John Rambo ukazal ze stale do stareho zeleza nepatri a ze i po tech letech je to naprogramovana ''masina na zabijeni'' ...vratil se silnejsi a o moc brutalnejsi (zrejme silna averze vudci barmskym vojakum-kdo videl neni se cemu divit) ...obavy o tom jak to dopadlo hodte za hlavu a ponorte se zpet do lesu s Johnem a partou zoldaku ze ktere vynika sikovny sniper SchoolBoy a pojdme zase zachranit par civilistu v pekne brynde (byl nekdy nejaky dil o tom ze by John nesel nekoho zachranovat _?:-) Pro fanousky serie a starsi generaci, ktera vyrostla na VHSkach s Rambem nutnost a spokojensot zarucena. Mlade zrejme zaujme velka brutalita...Sly se proste vykaslal na nejakej rating a dotahnul si svoji vizi z reziserske stolicky do ''R''kovych vysin. Me se ta jeho vize libila a davam jatecnich 85%

Saw Rebirth (2005)

Pro fanousky jasna zalezitost o zrozeni Jiggsava v animovanem pribehu. Možno shlednout na Youtube.com