Počkej, až zhasnu (2002) (TV film)

Jak me je Barbora Hrzánová nesympaticka tak tohle je vcelku povedeny kousek. 70%

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Teda me se to teda libilo. Chapu ze cela kniha se tam nedala nasoukat ostarne i sama kniha je jak horska draha..nektere casti vypraveni jsou lepsi jine horsi. Ale myslim si ze ikdyz se nektere postavy vypustili vcetne nekterych pasazi jako celek se to povedlo. Zajimalo by me kolik lidi co zde tento film strhalo cetlo knihu_?

Drsný časy (2005)

Cekal jsem uplne neco jineho a byl jsem mile prekvapen ....prvotne me tlachani a jezdeni v aute mirne nudilo ale pak jsem tomu prisel na chut a pak to byla jizda.

Policajti z předměstí (1999) (seriál) odpad!

Tento serial nezachrani ani slicna policistka Dagmar Daškova ktera dokaza secist 1+1 jen kdyz si rozpnula bluzu.... jestli nekdo dal * tak beztak kvuli tem jejim dudam :-)))

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

první serie za 1* >> nyní odpad (všehovšudy jsem shlednul tak 10-15 dílů ale co tam ted predvadeji herci ...co tam vykladaji za slinty a obsahy jednotlivych episod ...to by clovek blil) ...klidne prijdte ja vam taky napisu scenar na nejakou tu episódu :-)

Experti (2006) odpad!

Naprosto dementní

Smím prosit? (2004)

Chtel jsem dat 4* ale preslazeny idylicky konec srazi me hodnocení na 3*. Každopadne prijmna oddechovka.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Zbytecny kus, ale co, dokud Shrek valí tak co se nenapakovat vidte DreamWorks. Mimo to už me zacina nudit ze amici delaji humor tak ze par postavicek na scene říhá, blije a nebo ma problemy s vetry. Nevim jak Vas ale me uz to nudi....bouhzel se to netyka jen Shreka ale i ostatnich americkych ''StupidnicH" komedii....