Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)

Paradni serial, ktery se objevil v ''prime timeu 20:00" na ČT1 ...wow a díky za to. Naprosto cool Michael Madsen sype jednu hlasku za druhou a pritom rafinovane odstranuje lidi, kteri si to poradne zaslouzi.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Dalsi z filmu, kde forma vitezi nad obsahem.. Zpracovani je uchvatne ale ma spoustu chyb, treba vsimli jste si ze ac pri urputnych bojich litaji lidske udy vzduchem tak zem neni krví zbrocená _? Velice usmevne na me pusobily sceny s bojovymi zviraty. Bouhzel jsem 300 v rukouch nemel ale jinak na Frankieho nedam dopustit. Na druhou stranu chapu ze z teto komixove predlohy nejde vice dostat. Pockejme si na Watchmena to by mel byt mnohem zajimavejsi adept na zajimavy pribeh.

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Co rict Kevin Smith se vratil v nejlepsi forme. Po Jersey Girl jsem se zacal obavat ze sklouzne jinam. Ale diky Clerks 2 dokazal ze je to stale ON. Spousta odkazu at uz na svoji minulou tvorbu, tak i na oblibene filmy, humorne Smithovske dialogy a k tomu dvojka Jay a Tichej Bob + stari znami Smithovi herci v malych cameo rolickach. Ps: Je libo trosku Bestialit ...ehhh ano, trosku mezi-druhove erotiky ... jen smele do toho. Pro Smithovi fans 5* Goodbye Horses!!

Faktótum (2005)

Sledovat pribeh Loosera Henryho Chinaskiho, ktery se utapi v chlastu a v nahodnych znamostech ktere utahnul na nejakou tu sklenicku me celkem bavil. Ale co me vylozene vadilo bylo, ze film nenacichnul dobou ve ktere se pribeh odehraval. Napr.scena kdy si pro Chinaskyho dojede sef do mistniho baru ve zlatem nejnovejsim Chrysleru me vazne nesedelo. Celkove pomerne slusny filmek s prijemnym vykonem Matta Dillona a cernym humorem.

Saw 3 (2006)

Musim rict, ze tohle uz na me bylo ponekud silny kafe, Nevim, zdali to je nynejsi trend mit co nejbrutalnejsi "gore" sceny a na tom postavit film_? Protoze to asi ani jinak nevidim. Scenar ma spoustu der - flashbacky, ktere zodpovedeli nektere veci z predchozich dilu byly fajn ale spousta veci zustalo zahadou. Logika je chvilemi mimo. A konec, ktery by po vzoru "prvniho dilu" mel usadit na zadek me zanechal chladnym. Verdikt: Trochu zbytecne pokracovani, ktere stavi na premire brutality a zbytecne prekombinovanem(deravem)scenari. Davam za 2*

O princezně na klíček (1987) (TV film)

Střadej si a hrab si, do vlastní kapsy ....pisnička ktera me doted utkvela v hlave :-) je aktualni vzhledem k deni u nas :-(

Deváté srdce (1978)

No tahle pohadka me teda davala zabrat.....

Smrt krásných srnců (1986)

Mám tenhle film ve sve top 10 a K. Heřmánka taky tak co vice psat ... Nádherný film, K. Heřmánek ve své životní roli.

Fešák Hubert (1984)

Tohle je po Smrti krasných srncu druhy film na ktery díky nezapomenutelnemu Karlu Heřmánkovi nedam dopustit. Skvela dobova atmosfera, paradni zizkovsky figurky..nemam co vytknout - tenhle film u me vzdycinky funguje. Takze vazeni pro vas dycinky pan Fesak to si pamatujte!!! 90%