Fullmetal Alchemist – poslední alchymie (2022)

Posledný film trilógie je asi najhorší. Je príliš dlhý a predsa nie tak dlhý aby dokázal vyrozprávať celý príbeh. Výsledkom sú scény, keď sa postavy sa často odkazujú na veci čo boli vystrihnuté, alebo ani neboli natočené.

Mulan (2020)

Prečo je Mulan tak stará?

Zaklínač (2019) (seriál)

Poslená časť mi pokazila dojem z celého seriálu.

Aladin (2019)

Cele mi to pripadalo trochu rozpacite, ako keby sa snazili, aby to vyzeralo ako animak a sucastne robili vsetko pre to aby tak nevyzeral. Will ako jin bol super. Stale som sa nemohol zbavit pocitu, ze princeznu mala hrat Nasim Pedrad.

Dunkerk (2017)

Prisiel som na vojnovy film a dostal som vojnovy film, aj ked nie taky aky som cakal. Nie je to film o politikoch a generaloch ako tvoria dejiny. Je to film o "obycajnych" ludoch v zufalej situacii a inych ludoch co sa ich nej snazia dostat. Trochu mi prekazalo, ze na zaciatku nebolo vysvetlene ako sa spojenci dostali do tej situacie v akej boli, ale nakoniec to pre film nebolo dolezite. Hudba je niekedy zbytocne nahlas. PS: Neviem ci to bol umysel, ale nedokazem si spomenut na meno jedinej postavy.

Vetřelec: Covenant (2017)

Je ako reality show a vy zacnete pozerat az vo chvili, ked uz su vsetci poparikovany. Zrazu zacne vyradovacia cast a vy sa nestacte cudovat ako hlupo a iracionalne sa dokazu postavy chovat. PS: Odkedy androidom rastu vlasy?

War Machine (2017)

Tako to dopadne ked zacnete tocit komediu, po pol hodine zistite ze nie vobec nie je vtipny, tak to zmenite na dramu, o hodinu si uvedomite, ze vam chyba nejaky dej, tak sa to pokusite zmenit na tragediu a kym to odnesiete do strizne uz neviete ani nazov filmu.

Velká čínská zeď (2016)

Zhrunutie filmu: Europania prichadzaju do Ciny len, aby ju okradli. Cisar je slaby a zbabely. Ludova armada vzdy zvitazi.