Souboj u El Diablo (1966)

Hodnoceno zpetne po nekolika letech, takze si uz vsechno nevybavuju, ale tu drsnou az depresivni atmosferu, ktera ze snimku cisela, nezapomenu..

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Ten popis nechapu, tohle ze byl hrdina? Uz od pulky filmu jsem mu pral co nejbolestivejsi smrt.

Den, kdy se zastavila Země (2008) odpad!

Nejhorsi film, jaky jsem kdy videl. Bez nadsazky. Naprosto neverohodne chovani vsech postav od astrobiolozky, pres emzaka a pani ministrine az po vojaky v naprosto neverohodnych situacich. Scenar k tomuhle zazraku musel byt napsan behem jednoho jedineho vecera, presto se do nej dokazala vmestnat snad vsechna mozna klise z obdobnych filmu.

Vzhůru do oblak (2009)

Uuzasne, ostatne jako kazdy animak od Pixaru. Tentokrat se ale dockame ponekud netradicniho filmu z teto dilny. Up je zpocatku smutny, uprostred temny a ke konci naslapany akci. A mezi tim vsim je spooousta barevnych balonku:-) O technickem provedeni je zbytecne se zminovat, zazitek umocnilo i 3D provedeni. Solidni dabing.

Pro hrst dolarů (1964)

Nebyt takoveho mnozstvi nelogicnosti, ktere film obsahuje, dal bych i vic.

Gran Torino (2008)

Jednoduchy pribeh zadnou velkou originalitou neoplyva, i ten konec je celkem predvidatelny. 5 hvezdicek je ovsem za uzasneho Eastwooda, ktery tahne cely film. Celou dobu jako by svou postavu ani nehral, ale zil ji, kazde jeji slovo, kazdy pohyb.

Příběh o Zoufálkovi (2008)

** az *** Jeden z nejslabsich animaku, co jsem kdy videl. Asi jsem uz moc zhyckany, ale od animaku vyzaduju jakousi tezko definovatelnou verohodnost, kterou mi tady kazilo milion veci - od mysi mluvici na lidi a zachranujici princezny, az po nepochopitelne zmeny pocasi zavisle na vareni polevky. Neverohodny pribeh jako usity horkou jehlou. Ani ta distributorem chvalena neumelohmotnost animace me neuchvatila, prave naopak. V porovnani s ostatnimi animaky dnesni doby (Wall-E, Horton,..), kde kazdy pixel obrazku zije svym vlastnim zivotem, je Zoufalek neuveritelne staticky, plochy a jednoduchy. Treti * prihodim za sluzebnou jdouci se sekackem na maso unest princeznu:-D, ale jsou to 3* s hodne odrenyma usima.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Béééééééééééééé.