Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Animovaný
  • Akční

Poslední recenze (20)

plakát

La La Land (2016) 

Ono opravdu hodně záleží na tom, kdy si co pustíme. Já si La la land poprvé pustila v době, kdy jsem ho asi ani tak moc vidět nechtěla a byla jsem vůči němu předem velmi skeptická a nedokázala jsem se jím nechat unést. Včera ale přišla chvíle, kdy jsem ho z čista jasna zatoužila znovu vidět (což kdyby mi tohle někdo před 2 roky řekl, nevěřila bych mu). Díky lepšímu načasování jsem v něm odkryla spoustu detailů, které nemůžu než obdivovat. I celý příběh mi najednou chutnal tak nějak jinak. Těším se na další Chazellův majstrštik!

plakát

Mainstream (2020) 

Something is missing. Tohle mě u sledování Mainstream napadalo docela často, přestože Giu znám moc dobře a její předchozí film Palo Alto mě doslova učaroval, její další filmový počin Mainstream mi připadal jiný. Což není vůbec špatně. Je to film, který má originálnější tématiku a rozhodně se věnuje (aspoň okrajově) aktuálním problémům sociálních sítí. Sem tam má i originální práci s kamerou a celkovou scénografií. Takže esteticky je na tom film dobře. Bohužel mi ale vadil střih, chybělo mi některé scény více procítit a trochu je natáhnout. Myslím, že by to dodalo některým pasážím věcí váhu. K hlavním postavám se taky moc daleko nedostaneme. I přesto, že s hlavní hrdinkou jsme od první klapky až skoro do konce, vůbec ji neznáme. Maya Hawke je začínající herečka, která podědila vše dobré z Umy a Ethana, myslím a doufám, že ji ještě uvidíme. Andrew si počínal jako opravdový blázen, bavil mě, věřila jsem mu a myslím, že tohle pro něj byla unikátní herecká příležitost. Konec koncům film není špatný, oceňuji zase úplně jinou storylinku a snahu i jinakost, ale znovu si ho asi nepustím, co ale rozhodně nevymažu je herecký výkon Andrewa Garfielda!

plakát

Byl by to hřích (2021) (TV seriál) 

Tohle jsem vůbec nečekala!  Když jsem úplně poprvé narazila na ITS a SIN bylo to pravděpodobně jen díky Ollymu (kterého bezmezně už 7 let miluji a ano když jsem jako malá zjistila, že on mě nikdy takhle milovat nebude, obrečela jsem to). Načež mě celkový nápad přišel fajn, ale nijak víc mě nezaujal. Ano přesně tak, dokonce ikdyž už konečně ITS a SIN vyšel na HBO, nečekala jsem, že se na něj někdy kouknu. Teprve až když začaly vycházet recenze, začalo se o něm mluvit a všude, opravdu všude i tady v Česku na něj pjeli ódu, tak teprve pak (hanba mi!) jsem se na něj rozhodla kouknout, stejně jsem ale bála, že mě to nebude bavit a že skončím uprostřed prvního dílu. Jak jsem mohla být celou tu dobu tak slepá!? Tak tohle byl naprostý úlet, od prvního dílu k poslednímu nebyl moment kdybych se zároveň nesmála a nebrečela, kdybych se netěšila a zároveň se nebála co přijde dál, a stejně tak nebyl moment kdybych se snad zdánlivě nudila!! Totálně neznámí herci a tak skvělá show. Bravo!!!

Poslední hodnocení (1 703)

Neviditelná ruka trhu: privatizace Barrandova (2012) (studentský film)

15.10.2021

Její oběť (1944)

13.10.2021

Otrávené světlo (1921)

12.10.2021

Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (TV seriál)

08.10.2021

Každá minuta života (2021)

06.10.2021

A teď, cestovateli (1942)

06.10.2021

Ahasver (1915)

05.10.2021

Konec milování (1913)

05.10.2021

Čertisko (1918)

05.10.2021

Reklama

Poslední deníček (10)

Sound of Metal a Nominace na AA

15.3. Pondělí

Tak nominování na Academy A. jsou tady a já konečně dokázala stáhnout Sound of Metal.

Znáte ten pocit, kdy před shlédnutím filmu tak nějak víte nebo cítíte, že ten film bude přesně pro Vás. Začínám více a více věřit svým instinktům, potože to stojí za to. Stojí za to si pustit film, který Vám bude opravdu milý :)

Děkuji tvůrcům a všem účinkujícím ve filmu Sound of Metal.

Sound of Metal a Nominace na AA

Reklama

Reklama