Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Animovaný
  • Akční

Zajímavosti k filmům (5)

Mission: Impossible II

Mission: Impossible II (2000)

Herečka Thandie Newton se svěřila časopisu Variety, že práce s Tomem Cruisem pro ni byla děsivou zkušeností. Toma Cruise vylíčila jako dominatní osobu a sdělila, že se ho několikrát při natáčení bála.

Hollywood

Hollywood (2020) (TV seriál)

Ačkoliv postava Camille (Laura Harrier) ve skutečnosti neexistovala, její příběh je částečně inspirovan herečkou Dorothy Dandridge, první černou herečkou nominovanou na Oscara za hlavní roli.

Tři kroky od sebe

Tři kroky od sebe (2019)

Postava Stelly (Haley Lu Richardson) je částečně inpirována Claire Wineland, která se stala popularizátorkou cystické fibrózy a aktivistkou. Stejně jako Stella ve filmu, Claire točila o celém svém životě videa na YouTube. Na filmu se podílela a pomáhala režisérovi a hercům reálně portrétovat cystickou fibrózu. I přes to, že dostala nové plíce, týden po operaci, roku 2018, zemřela. Měla 21 let.

SKAM Italia

SKAM Italia (2018) (TV seriál)

Skam Italia je zatím první remake Skam (od r. 2015) , který přehodil pořadí sérií. První série je sice o Evě, ale místo, aby druhá série byla o Nooře (Eleanoře), byla natočena o Isakovi (Martinovi). Třetí série je pak o Nooře (Eleanoře).

Reklama

Reklama

Reklama