Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 11 bodů
yuppie
Honza Bobek
Česko
http://www.databazeknih.cz/uzivatele/jeff87-25427
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Krátkometrážní
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Francie
Velká Británie
Česko
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Příchozí
(2016)
Velká nádhera
(2013)
Ztraceno v překladu
(2003)
Hodiny
(2002)
Americká krása
(1999)
Synecdoche, New York
(2008)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Duna
(2021)
Duna: Část druhá
(2024)
Žít
(1952)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(19)
Mr.Apache
FlyBoy
eurika
Lanark
KlonyIlony
Astute Owner
axiom
mattea
Blacker94
LongVoyage
stunner
Kacutek
truvative
Amy44
Alison_Klime
paulhenry
Mezioborovec
xNAGANx
JirkaWade
Časové pásmo bylo změněno