• Thriller

Odpočítávání smrti (1976)

Z vacsej casi nuda a poslednych par minut trn z paty nevytrhne. Nedajte sa zmiast Obsahom oficialneho textu od distributora, ten musel byt na drogach ked o tom pisal, alebo chcel povodne k obsahu dat iny film.

Hrůzná minulost (2012)

Bolo tam dost nezmyslov, ale atmosferu to malo, to sa nezaprie. Chapem aj LIVINGDEADa, ale treba si to vratit spat a dopozerat.

Uvnitř mé hlavy (2013)

Jedna blba krava, medzi uplne normalnymi typkami. Nuda, s nezazivnym dejom. A horor? Tak to uz radsej komedia.

Zastavení na Missouri (1976)

Netradicne pojaty western, kedy je zlodej vykresleny ako charakterny gentleman a svojsky vykonavatel zakona ako paduch. Ked pozeram okolo seba, takychto "regulatorov" by sme v tomto "charakternom" a spravodlivom svete potrebovali co najviac. V kazdom pripade zasluzene 4*.

Štvanice (1966)

V dobe vzniku to bol spickovy film, ale pre objektivitu dnesnych snimkov je to za lepsie 3*. Na moj vkus dost ukecane a plno zbytocnych postav.

Divotvůrkyně (1962)

Pocas celeho filmu som premyslal, nad dvomi vecami. Ze takuto vychvavatelku by potrebovala vacsina rodin s "normalnymi" detmi a preco je takychto kvalitnych filmov s pribudajucim rozvojom civilizacie pomerovo menej a menej. P.S.: S vychvou som prekvapeny nebol, dost mi to evokuje vycvik psov, ci inu drezuru zvierat, kde tiez treba byt vynachadzavy, tvorivy a hlavne dosledny a neustupny!

Královská hra (2007) odpad!

Ze som sa po prvych 20 minutach na to nevykaslal! Tolko demencie v spravani postav som nevidel snad este nikdy. Je to sracka a to este ublizujem tej sracke!

Šest výstřelů (2012)

Zaciatok velmi slubny, dejovo putave, avsak ten zaver to totalne odpalil. vsetci boli slepi, sprosti, nevedeli strielat, len Damme bol lietadlo. Vaham nad hodnotenim, 3* je vela, 2 je malo (putavost sa nezaprie). Kedze po dlhom case je to Dammov pozeratelny pocin a aj ostatna rodina hrala dobre, priklanam sa k 3*.

Jako za starejch časů (2012)

Tak toto ma uplne dostalo! Genialne herecke vykony - vsetkych, super hlasky, nostalgicka staroba, vyborne dialogy, perfektna rezia, no proste tento film mi sadol, ako rit na serbel. Urcite si to este musim pozriet!!!Scena s vnuckou genialna.