• Thriller

Zásah do srdce (1998) (TV film)

Myslel som, ze lepsie konecne pochopim konflikt v Jugoske. Nestalo sa, skor ma to viacej zamotalo. Tesil som sa, aspon teme ostrelovania, avsak aj ta mohla byt lepsie natocena. Nastastie obsah vo forme Spoileru som cital az teraz.

Pravidla násilí (2007)

Nic extra, s debilnym koncom a neuveritelnym dejom.

Super finta (2001)

Slabsi priemer, ale hlaska SPOILER: "Pustite mne (telefonovat)", "Nie, je to vazne"...."Ale ved telefonujete z mobilu", cely film spravila jedinecny!

Ukradni, co můžeš! (2001)

Zmietam sa medzi 3 a 4 *. Dobra podivana, ale na komediu to bolo na zaver moc vazne a na seriozny film, tam bolo vela nezmyslov. Ale prihliadnuc na to, co sa dnes toci, dobre 4*. Mne osobne najviac utkveli v pamati nadrogovani tankisti.

Cesta samuraje (2010)

Prijemne prekvapenie. O to viacej, ze po 1. scenach som nechapal, preco som si vobec taky debilny film vybral. Ale po chvilke nasleduje zaujimavy dej, slusna zapletka a par akcnych scen, kvoli ktorym som s ochotou na tych par nezmyslov pozabudol. Po netradicnom konci, som sa len s nevolou odputal od nasich hrdinov a vkrocil do reality.

Student Charlie Banks (2007)

Filmy zo studentskeho prostredia mam rad, aj ked sa ma to uz 30 rokov netyka. V celku som sa aj na tento tesil, o to viacej, ze jeho hodnotenie bolo mierne nadpriemerne. NEda sa povedat, ze by to bol vyslovene spatny film, ale nevynikol absolutne nicim. Nezazivny dej, par priemernych scen, nejaka porcia nasilia, trochu (ne)opatovanej studentskej lasky a to vsetko bez vacsieho zdovodnenia ci vysvetlenia. Take nemastne-neslane, ale vobec nie vyslovene spatne.

Člen klanu (1974)

Clovek, ktory v tej dobe nezil, tazko moze uverit, ze takuto cenu mal ludsky zivot, ak ste namali tu spravnu farbu pokozky. Na druhej strane, so skusenostami z nasich "opalenych" obcanov, kkk tak trosku chapem. Ani vsetci cernosi neboli anjeli.

Street Kings (2008)

Spravny "akcnak", kde nechybaju vyborne herecke vykony, nelutostne suboje a samozrejme "prekvapujuce" odhalenie na konci.

Specialista (1969)

Mam westerny rad, ale 3* tomuto je az moc. Johnny Hallyday mi tam pripadal ako past na oko a vobec som tym jeho schopnostiam neveril. No a ten koniec, to uz vobec nechapem, tak, ako zmysel tych mladych hipies...

Simone (2002)

Sc-fi komedia, tak naco za tym hladat viacej. Vyborny Pacino a nebyt tych par nezmyslov, bolo by hodnotenie vyssie.