Ghosts of War (2020)

Neměl jsem předem o tom velkém mínění, očekával jsem průměrnou televizní duchařinu . Ale byl jsem zklamán trošku víc, co se týče vizuálu ozvučení film se ve většině času drží v průměru. Co ovšem zklamalo byl scénář myslím si , že to chtělo víc proti třeba takovému Overlord je tohle to mnohem mnohem horší. Na tři hvězdy to prostě nemá.

Noví mutanti (2020)

Tak tohle je Vélký špatný....  ...primitivní a hloupý scénář natočený ve staré internátní škole před demolicí...  ...škoda, že se tak snaží  hrát, protože  kdyby tomu dali komediální formu  bylo by to třeba i na tři hvězdy...  ...forma by byla dobrý tak v době první Spidermanů a Fantastické čtyřky, ale na rok 2020  to zaspalo dobu a nezahráni to relativně dobře provedené CGI  monster a jiných světů...  ...ikdyž svět Marvelu umožnuje paralelní světy, lore Marvelu to moc nesleduje. Přesně je z toho "zmatený WTF televizní film", který pokud příznivce Marvelu neuvidí, tak se vůbec nic nestane a  neznalým to stejně nic neřekne....

Monster Hunter (2020)

Vysoko rozpočtové béčko...  ...inspirace počítačovou hrou a guláš všech možných fantasy a dobrodružných filmů...  ...Visuálně velice působivé, ale nevyužité... ...triky ucházející... ...příběh primitivní...  ... na to jak je příběh mělký se herci vlastně hodně a zbytečně snaží... ... jednohubka na jedno odpoledne a víc to nechcete vidět....  ...takže pár hezkých scenérií a tím to končí...  ...pravděpodobně naprosto jiný dopad to bude mít v na publikum v Asii, protože odkaz na asijské RPG a hry tam je, což v zemích uznávající D&D nebude moc terno.... ...naprosto mi ušel nějaký nápaditý soundtrack.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Jako ono to není vůbec blbé... ...škoda, že nejde dát o půl hvězdy víc... ...otevřený konec...  ...bez přepálených efektů... ...bez založení na jedné hvězdě, ne Charlie fakt není  ---bomba ...  ...hodně Evropské pojetí akčních scén...  ...žádné nekonečné zásobníky...  ...pár hezkých exteriérů...  ...interiér na max...  ...pár správně vybraných songů... ...pohodovbé na odpoledne... ...konec se dal čekat.  ...vyloučen z kolektivu na sto let natvrdo.

Chlap na střídačku (2020)

Čím starší publikum, tím to bude přístupnější.... ....Padesátiletá ženská dá pravděpodobně o hvězdičku víc... ...Není to něco pro vyložené boomery a mladší to naprosto míjí. Stejně jako romány Nesvadbové nejsou pro dvacetileté ani třicetileté publikum, tady to bude možná stejně... ...Ideálním divákem bude divačka a vrstevnice paní Chýlkové... ...Prvopočáteční moto pomsty se bohužel rozletí do crazy "komedie", kdy ztratí jednotnou linku, kam se ta pohroma žene... A člověk jen nevěřícně kouká co ještě za hloupost se tam semele... ...chápu, že ale mnoho žen se ztotožní s postavou, kterou hraje paní Chýlková. A mají dobrý pocit jak tomu "nandali". Pan Langmajer v počátku možná hraje záletníka, ale zároveň čím déle tak nevím jestli se nekoukáme na "Návrat idiota, Vesničkou, nebo nějakou troškárnu". Jenže i tam by měla víc celiství děj.... ....prostě naprosto zmatená nízkonákladová jednohubka , která naprosto v ničem nevybočuje... A ikdyž v počátku to je vtipné ke konci je to spíš kroucení hlavou... ...Teorie tygra je natočená mnohem mnohem inteligentněji.

Dračí války (2007)

Jak dosi napsal většina diváků po slově kpop, manga, anime, boliwood a korejské fantasy bere ovladač a přepíná jinam.... ...tohle je slábota příběhem i zpracováním na VHS před rokem 2000 by možná bylo vhodné přimhouřit oko Jana Žižky, ale dnes fakt ne..... ....klišovitý předvídatelný děj... ....nelogické momenty... ...hrozné technické zpracování zpracování... ...na akčních devadesátek by to ušlo dnes to je podprůměr až odpad.

Trollové: Světové turné (2020)

Pokud tam jdete se svou ratolesti a rozhodně se nudit nebudete. Zajímavý animák obsahující pasáže, které jsou pro dospělé Možná to není taková úplně originální pecka jako jednička, ale také to má něco do sebe pro mého syna to byla i dokonce první návštěva v kině. A na dvou ale půl letého špunta udržel dokonce pozornost prakticky až do konce konec je asi taky to nejslabší za mě rozhodně za čtyři. Rozhodně zmínka že žánru muziky mnohem víc než je v jedné mapě která je součástí nebo rekvizitou děje zůstává nevyužitá. Stejně mě nějak neoslovilo klišé že ta negativní hudba je rok což už je takový tradiční Ale co se dá čekat od filmu kde jedna z hlavních hvězd která dala hlásit jedné z postav je Justin B a do něho se rokeři art rokeři metalisty trefují jak na střelnici takže možná fifty-fifty.

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Slapstickový zombie rychlík.... ...parodující společnost a kulturu, odkazy na media.... ....příběhově nepřekvapí.... provedení je průměr.... ...klobou dolu kaskadérům někdy teda fakt a jako au... ..občas hluchá místa... ...par řečnických přestřelek... ...hluchá místa.... ..nejhezčí je výběr exteriérů... ...a konec nekonec... ...nanáším pondělí.

Temné síly (2018)

Splácanina Hunger Games , Labiritu a lowend xmanů a jiných filmů.... ... jako první díl seriálu ok ....jako samostatný film nuda a zbytečnost... ...záběry, hudba, triky obsazení vše průměr. Ale hlavně nuda.

Rozkaz zabíjet (2016)

Scifi akční rychlík... ...jako plus Evropské zpracování ... takové HC sci-fi... ...triky povedené .... výcviková lokalita Britské armády správně depresivní... záběry , hudba průměr .... herecké výkony také.... ... konec to st předvídatelný.