• Publicistický

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

Další český "komediální" seriál. Vtipnější je už jen vaše vlastní kremace zaživa!

Bazén (2005) (seriál)

Jedna hvězdička za estetický dojem. Tedy ano, tím myslím Alici Bendovou v plavkách. Jinak nic. Absolutně nic. NIC!!!

Novoty (1997) (pořad)

Ale jo, sem tam jsem zasmál a některé scény mi utkvěly v paměti jako třeba "duet" Suchánka a Hůlky. Ale jinak... no raději ne.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Mikro komedie= mikroskopické množství komedie, které je utopené pod nánosy trapnosti a hlouposti. Opravdu už Česká tvorba nemá na nic lepšího, nebo jsme opravdu všichni považováni za idioty, kterým mají stačit ty nejubožejší pokusy o "vtip"?

Karate Kid (2010)

Jediná věc mě držela od hodnocení "Odpad" a to je přítomnost Jackieho Chana. To prostě odpad dát nemůžu i když mi to škube rukou. A jinak? No... hele bez velkých malovánek a přikrášlování. Připitomělý remake s malým černochem, kterého bijou zlí číňani a on pak zmlátí je. Takže v kostce: HOVADINA.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Byl by to dobrý film se zajímavým příběhem a řekněme, že i jakýmsi poselstvím. Jenže na mnoho místech je to zbytečně přeplácané a hlavně uvřískané (ano mám na mysli všechny scény se Smithem). Takže ve finále si tento snímek podraží vlastní nohy a tím i hodnocení.

Game Page (1998) (pořad)

Z nostalgie a za Šarku Ullrichovou za čtyři z pěti. Jinak by to za jednu. No jo. Pořád o hrách, virtuální realitě a vůbec všem tom kolem toho. Jo vzpomínky.

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Je to zelené a vráží to do dveří, co je to? ESMERALDA. Tento vtip je asi jediná dobrá věc co z tohoto cajdáku vzešla.

Ulice (2005) (seriál)

Byl čas kdy jsem se na to i celkem pravidelně díval, protože ten seriál začínal mít přeci jen jakýsi "nádech" lidskosti. Jenže co začalo jako roztahaná telenovela, se rychle vrátilo do svého původního formátu. Miluje mě, nemiluje mě. Umře na rakovinu, neumře na rakovinu. K dokonalosti tomu chybí jen slepá holka v zeleném. Hm... na to už vlastní mají paten Mexičani. Tak nic.

Želvy Ninja (2014)

Ne prostě ne. Želvy ninja byl seriál na kterém jsem vyrůstal. Jasně kreslené násilí = zlo pro děti. Ale prostě mě to chytlo. Filmy ušly. Dobře žádná oskarová sláva, ale fajn. Ale tohle??? No... radši prostě jenom ne.