• Publicistický

Max Payne (2008)

Zase jeden z filmů podle herní předlohy, který se totálně nepovedl. Kdy už hergot všem těm režisérům a scénáristům dojde, že by si o dané věci měli zjistit něco víc, než jen to, že je to "střílečka".

13 posterunek (1997) (seriál)

Potřebujete pomoc? Byli jste okradeni? Někdo vás obtěžoval? Zavolejte policii. Jen doufejte, že nepřijede ze 13. okrsku.

Top Gear (1978) (pořad)

Prcek, šnek a orangutan s kladivem. Recept na dvě věci. Buď na něco fantastického, nebo na totální katastrofu!

Stefanie (1995) (seriál)

Zase opět a znovu... Normálně bych tomu dal odpad. Na rovinu řečeno, je to strašná kravina. Ale vzhledem k tomu, že v době kdy to poprvé běželo, tak jsem byl hodně malý špunt a tak nějak mě bavilo tohle sledovat. Tedy ne že bych hltal každý díl, ale prostě sledovat jsem to sledoval. Takže abych nebyl za úplného pokrytce, tak tomu tu jednu hvězdu musím uznat.

Ostravak Ostravski (2016)

Ale jo. Párkrát jsem se i uchechtnul některým hláškám. Takže jednu za snahu. Ale proti původnímu tedy psanému Deníku Ostravaka, je tohle pára z lejna.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Prostě klasika. Skvělá a dokonalá.

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

No jo... mám přeci jen slabost, pro seriály z lékařského prostředí. Ale s tímhle si zatím nevím rady. Seriózní chvíle obstojného lékařského dramatu jsou velmi často přehlušovány jakousi prapodivnou kaší pitomých dialogů, romantického žvatlání a případů obecné blbosti. Takže za to prostředí tu jednu. Ale pochybuji, že to v mých očích kdy stoupne. Spíše to vidím na pád zcela dolů. DODATEK: Ne je to blbost. Prostě a jednoduše tupá, plytká kravina.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Ale jo. Celkem jsem si tento počin z univerza Hvězdných válek užil. Sice mi sem tam připadalo, že děj neví sám co sebou. Sem hrrr dopředu tam jakési přešlapování na místě. Ale jak jsem řekl, film jsem užil i přes pár, pro mě, drobných škobrtnutí. Takže solidních 4/5.