Superpolicajti z Miami (1985)

Určitě jeden z nejhorších filmů s touto dvojicí. Pěsti z většiny vyměnili za zbraně a humor nahradili kriminální linka, která se bere až moc vážně. Superpolicajti z Miami jsou pro mě velkým zklamáním a nemohu jinak než dát velmi, ale velmi slabou trojku.

Dvojníci (1984)

Když se dívám na Dvojníky, tak se místy až zajíkám smíchem. Jedna vtipná scéna střídá druhou a toto se děje po celý film. Vůbec nejlepší je jak si dvojice budyhill představuje bohaté bratrance a závěrečná bitka je snad vůbec nejlepší ze všech počinů této dvojice. Dvakrát Hill a dvakrát Spencer se rovná dvojitá porce zábavy.

Rampage Ničitelé (2018)

Rampage je pro mě nafouknutá bublina v hezkém obalu. Téma není špatné, triky jsou úžasné a hraje tu The Rock, ale přesto to není ono. Místy jsem se dokonce nudil. Krom toho velice mě iritovalo, že ač se neznámou látkou nakazily tři stvůry, tak jen ty dvě špatné prošli hodně velkou proměnou, kdy nesly znaky několika zvířat. Kladná stvůra však stále vypadala sympaticky. Na návštěvu v kině je to určitě uspokojující, ale doma film stačí vidět jednou a dost.

Jdi na to (1983)

Jedna vůbec z těch nejlepších komedií se Spencerem a Hillem. Při pozorování těchto dvou člověku připadá, že snad ani nestárnou. Sice je bitek již o něco méně, ale vše je nahrazeno vtipnými scénami jako výslech chlapa od hotdogů nebo scény na recepci hotelu. Prostě i po tolika letech spolupráce téhle dvojice, to stále funguje.

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Budyhill na skoro pustém ostrově a opět se musí potýkat se spousty nepřátel, které musí hezky postaru holýma rukama zkrotit. Vše funguje jak má. Je to vtipné, akční a hlavně se člověk ani chvíli nenudí.

Hroši v Africe (1979)

Sice je to již poněkolikáté stejné pojetí filmu, které se akorát odehrává v jiném prostředí, ale je to stále stejně zábavné a nikdy se to neomrzí. Prakticky ať si člověk pustí cokoliv s dvojicí budyhill, tak vždy udělá dobře a Hroši v Africe nevybočují z řady.

Sudá a lichá (1978)

Opět se jedná o bezvadnou komedie, jako prakticky vždy, kde se tito dva objeví spolu. Tentokrát si však dovolím drobnou kritiku. Ač je to jedna z nejlépe hodnocených s touto dvojicí, tak scenáristicky je podle mého názoru jedna z nejhorších. Pro mě je film Sudá a lichá jedním o trochu méně oblíbeným počinem.

Dva výtečníci (1977)

Klasická komedie s Terencem Hillem a Budem Spencerem. Vtipný, akční a hlavně zábavný film, na který se dá koukat stále dokola.

Dva misionáři (1974)

Abych řekl pravdu, tak Dva misionáři je jediný budyhill film, které jsem ještě do nedávna neznal. O to zábavnější se mi zdál, protože jsem ho viděl poprvné. Příběhově je tento film sice trochu slabší, ale opět se jedná o úžasnou nestárnoucí komedii. Co se týče těhle dvou, tak ti mě nemůžou zklamat.

Dva machři mezi nebem a peklem (1972)

Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů budyhill. Je to skvělý přechod z westernů do klasických budyhill komedií. V tomto jejich společném filmu nechybí vůbec nic. Rvačky jsou úžasné a zábavné, jejich vzájemné popichování je snad nejlepší ze všech jejich společných filmů vůbec a celý film doprovází dokonalá hudba. Mimo to po celou délku filmu není ani chvíle hluchého místa.