Oculus (2013)

Líbilo ,nenudilo a navíc mám slabost pro bubáky se svítícíma očima. To mám asi z dětství ,když jsem viděl slovenský sci-fi seriál Spadla z oblakov. Nebo tak nějak.

Černý telefon (2021)

Neměl jsem velká očekávání a musím říct , že to dopadlo docela dobře. zábava na tři.

Úniková místnost (2017)

No .možná přeháním ,ale  nějakým způsobem se mi  trefilo do nálady. Asi jsem teď něco takovýho potřeboval vidět.

Tajemství starého hotelu (2011)

Víc než na dvě to nevytáhnu. Přitom duchařina a ještě k tomu ze starého hotelu je můj hodně oblíbený hororový žánr. Ale je to takové zdlouhavé ,nemastné neslané a moc to nedává smysl.

U mě dobrý (2008)

To je moje srdcovka. To můžu kdykoliv.

Neon Demon (2016)

Horor je filmový žánr ,u kterého předpokládám ,že se budu příjemně bát a bavit .Nejsem tedy zvědavý na nějaké rádoby surreální halušky. A byla to nuda.

Sebevražedný oddíl (2021)

Na komiksárny nejsem ,ale když to někdo natočí tak trochu jinak ,může to být docela zábavné.

Smrtící kruh (2010)

To ani horor nebyl, to tak možná ten scénář ,plný nelogických nesmyslů. Ačkoliv k tomuto typu filmu to tak nějak patří. Parta mladých lidí ,odlehlá chata ( sice bez signálu ,ale dá se tam stahovat porno ) a psychouš ( ten byl ovšem dokonalý) a to všechno se rovná taková tradiční vybíjená. Jo ,tak mě napadá ,že se po cestě nestavili na benzínku.