Paranoia (2007)

Co to jako mělo být? Neuvěřitelně nudný film, kde se skoro nic neděje a když se děje tak to není nic moc. Hlavní hrdince máte chuť dát pár facek po 10ti minutách a pak se to jenom zhoršuje. Je to velmi málo uvěřitelná story. Naprosto zbytečný film.

Hokejový zázrak (2004)

Hokej je můj nejoblíbenější sport a mám rád i sportovní filmy. Ale tento snímek je naprosto otřesný. Hrozná kamera, z hojeje máte prd, jakým způsobem padají góly není vidět, navíc hokeje je tam zalostne malo, zapas s CSSR vynechali uplně, hlavně že tam jsou Rumuni (hokejová velmoc). Vynechání finále, kdy ani neřekli výsledek, natož že se při radování z titulu okolo potulují hráči ve žlutomodrých dresech (jakože Finové), to je prostě hnus. Navíc celý film neskutečná propaganda, to by nenatočili ani komouši ve svých nejlepších letech. Z tohodle filmu se mi chce blít.

Tajnosti (2007)

Totální nuda a film o ničem, a moje přítelkyně má stejný názor jako já, takže by něměl být problém v tom, že prý je to film pro ženy. Je to naprostá slátanina, s naprosto nesmyslnýma postavama a dějem. Nejlepší byl nakonec Krobot jako gynekolog. Naprosté zklamání, už začínám být na český film alergický, po Grand Hotelu další brak. V čechách se už netočí dobré filmy.

TY (2018) (seriál) odpad!

Sračka. Nuda, rozhovory o hovne, herecky katastrofa.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Tak to byl teda humus jako jsem už dlouho neviděl, to snad předčí i Svěrákovu sračku Tři bratři. Princezna vzezření přebarvené cigany. Reálie jak z bordelu. Za toto by měl někdo dostat přes hubu.

Rozkoš v oblacích (2013) odpad!

Buzna kam se podíváš. Jako od Almodovara by se v tomto dalo leccos čekat, ale tohle bylo fakt už trochu moc. Ve filmu hraje asi deset herců z nichž je snad 7 buzen. Jako smál jsem se někdy když už to šlo fakt přes hranu a spíště z nevěřícnosti, jakou pičovinu lze ještě natočit. Doufám, že toto byl jen Alomodovarův ústřelek a taková kokotina se už opakovat nebude.

Tři bratři (2014) odpad!

To je snad poprvé co jsem štědrovečerní pohádku nedokoukal, ale toto se fakt nedalo. Scénaristická sračka, pohádka kde se pořád zpívá, texty písní naprosto o ničem (Uhlíř už se asi vyčerpal), hudba jakbysmet. Navíc čurák Dyk a pak Klus, kterému se sice povedla jedna pohádka, ale herec to fakt není. Tady je špatně úplně všechno.

Zatím spolu, zatím živi (2010) odpad!

Co to bylo za sračku? Komedie? Určitě ne, místy hodně velká parodie. Celý film je nehorazné Céčko, od triků, scénáře, přes herecké výkony. Místy se mi chtělo spíše brečet než smát.

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Pičovina na entou. Katastrofalni herecke výkony a neuvěřitelně plytký a dementní scénář. Co víc k tomu napsat.

V Paříži (2006) odpad!

Film naprosto o ničem se spoustou dementních rozhovorů. Totální nuda. V tomto filmu není zajímavé vůbec nic. Strašlivost.