Spoušť (2005) odpad!

Ani za ty kozy ne. Otřesný film, nedalose an to skoro dívat. Naprosto vykonstruovaná blbost.

Stará radost (2006) odpad!

Strašlivost. Mám rád minimalistické filmy, ale filmy aspoň o něčem. Tento film je o ničem, dva kamarádi, kteří se asi nějakou dobu neviděli vyrazí do hor na jednonoční výlet. Toť je celý film. Ano herecky je to naprostá příšernost. Jeden vede naprosto nesmyslné kecy a druhý čumí jak ychtyl. Není v tom nic, jestli takto vypada setkání kamarádů po letech, tak já jsem asi z jiné planety. Ještěže je to tak krátké.

Smrtonosná past 4.0 (2007) odpad!

Pane bože, kdo mohl natočit takovou neskutečnou pičovinu. A to tady má 78%? Kurva kde to žiju.

Vdáš se, a basta! (2007) odpad!

Herecký i komediální odpad. Laciné, levné, trapné a blbé. Keaton uplně nejhorší. Sračka.

xXx (2002) odpad!

Větší pičovinu už jsem dlouho neviděl.

Hudbu složil, slova napsal (2007) odpad!

Film u kterého po 5ti minutách víte jak to bude probíhat a jak to dopadne je prostě velmi špatný film. Když to přeženu, tak po přečtení názvu filmu a podle toho kdo tam hraje vcelku přesně uhodnete děj.

Odhadce (1991) odpad!

Měl jsem setsakra problém to dokoukat. Egoyana musím navrhnout na krále nejdementnějších dialogů. On má vždy docela dobrý nápad, ale to jeho zprcování a dialogy uplně vše zabijí. Je to jak plivanec co nechce držet pohromadě. Po Exotice další humus z jeho dílny.

Orphan (2009) odpad!

Tento film mě dokázal tolikrát nasrat, že to ani není normální. Dokoukal jsem to jen proto, že jsem neměl jiný film ve vlaku. Přetéká to klišovitostí. Stupidní lekačky. Nulová atmosféra. Všichni se chovají jako totální dementi. Scénarista je na ránu do držky. Vše co by stálo v tomto filmu za to, bylo perfektně a nezvratně přebito naprostou stupidností, předvídatelností a vykalkulovaností.

Machete (2010) odpad!

Slaňování po střevech mi stačilo.

Transformers (2007) odpad!

"Já tě cítím kluku" :D prostě pičovina na entou. Po 10ti minutách z toho bolí oči, otřesný střih a kamera.