Happy (2008) odpad!

Toto bylo nominované na Oscara za scénář? To si dělají prdel ne. Větší cypovinu už jsem dlouho neviděl. Scénář veškerý žádný, dialogy dementní, že víc už to snad ani nejde. Hlavní představitelku bych vzal bejzolkou po hlavě po 5ti minutách, něco tak otravného a trapného se snad nedá ani zopakovat. Film, který jde od hovna k hovnu, nezachrání to vůbec nic. Akorát mě to nasralo.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Tyhle herce nesnáším, ale o to tady nejde. Levici taky nemám rád, ale toto mělo být co? Jako vtip asi ne, vtipne to neni vubec. Jako agitka otřesné. Svoboda myšlení nikde, i když spousta lidí nemyslí.

Vertical Limit (2000) odpad!

Výsměch všem horolezcům. Absolutně stupidní. Patří do stejného ranku jako Kobra 11. Naprostými nesmysly prošpikovaný film až jsem se musel smát. Tohle snad nezvládne ani Segal s Norrisem dohromady. Hrozná pí.......

Ježek a kudrny (1987) (TV film) odpad!

Tak na toto můj inteligenční kvocient asi nestačí. Nevím co tím chtěl kdo říct. Nezasmál jsem se ani jednou a to mám britský humor rád.

Glen, nebo Glenda (1953) odpad!

Měl jsem problém s každou minutou. Plan 9 byl ještě ok, toto nééééé. Bizoni, vstupy Lugosiho, naprosto nesmyslné dialogy i Lugosiho monology. Tomu se nešlo už ani smát, jenom kroutit hlavou. Těch bezmluvných 5 minut v druhé třetině filmu mělo znamenat co? O hereckých výkonech je lepší pomlčet. Holt ne každému se jeho prvotina povede :)

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Madl, Kotek, dva dementi. Co k tomu dodat. Pořad je dno toho co lze v TV vidět a to je co říct.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

V patek jsem viděl ari 2 minuty. Dohromady by to dalo na jeden díl, co jsem viděl. Nikdy nezvládnu více jak 3 minuty, protože ty rozhovory, co vedou ty 4 staré škaredé brécy, jsou neuvěřitelně debilní.

Dnes neumírej (2002) odpad!

Nemůžu jinak a to jsem viděl asi první 3 minuty. Znovu jsem si potvrdil, že Bond je neskutečná sračka.

5 proti 5 (2007) (pořad) odpad!

Totální odpad. Soutěžící i moderátor. Lesák i Novotný to je naprostá televizní žumpa. Absolutně nekoukatelné.

Umučení Krista (2004) odpad!

Absolutní Shit, stejně jako existence církve. Sadomasochistický trhák.