Moje léto lásky (2004)

No trochu to plyne odnikud nikam. Film o jedné letní lásce, sice lesbické. Zajímavou postavou je zmagořilý bratr. Jinak to nemá moc co nabídnout. Krom hrátek rozmazlené slečny, která si místo panenek hraje s lidmi.

Za lepší život (2011)

Vcelku dobré drama se zajímavým tématem. Nicméně závěrečné drama bylo trochu zbytečné ne. Všichní ví, že vyhoštění jsou do 14 dnů zpět. Fajn tomuto to trvalo 4 měsíce, ale i tak. Určitě zajímavý pohled na dnešní ameriku a její odvrácenou tvář. Nicméně ať jsou mexičani jakýkoli, tak bez nich by amerika zbankrotovala.

Smrtonosná past 4.0 (2007) odpad!

Pane bože, kdo mohl natočit takovou neskutečnou pičovinu. A to tady má 78%? Kurva kde to žiju.

Nevhodný den pro rybolov (2009)

Slabé, hodně slabé. Dokonce jsem to musel přerušit, dělat něco jiného a pak se k tomu vrátit. Film je dosti nudný a dvě hlavní postvy jsou totálně nesympatické. Jeden hnusný, slizký podvodník a jeho lehce mentálně zaostalý zápasník. Závěr je celkem v pohodě, ale téměř celý film předtím je většinou nuda. Sice dobře nasnímaná a herecky to taky není špatné. Nicméně scénář a postavy jsou úděsné.

Sledování (1998)

Vykonstruované a nereálné. Nicméně filmařsky zvládnuté a má to svůj styl. něco jako ranný Jarmusch. Téma je taky docela dobré. Nicméně celá konstrukce je vachrlatá jak domeček z karet. Nicméně je to pořád mnohem lepší než Nolenovy Batman sračky.

Můj nejlepší nepřítel (2010)

Docela zajímavý pohled na šikanu i když nevěřím, že je možný takový zvrat, jak je tady ukázáno. Takhle to podle mě chdí maximálně v Simpsnových. Nicméně film jede a člověk se nenudí. Nicméně o šikaně už byly natočeny jiné majstrštyky.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ale jo vcelku zabavne. Klasický americký humor. Prostě klasická americká komedie, kde se neprdí a nemluví sprostě. Docela jsem se bavil i když závěr už byl přesmíru. Dobrá oddychovka se soldními herci.

V červenci (2000)

Paráda, tenhle film mě hodně bavil. Romantická road movie se skvělými herci. Bleibtreu jako vždy a zdatně mu sekunduje krásná Christiane Paul. Humor mi hodně sednul. Jedna z nejlepších komediálních romací, která vznikla za málo peněz, ale nabízí spoustu. Ani mě nevadí, že je to tak vycucané z prstu, to prostě musí být.

Den zrady (2011)

Slabé, na tu vynikající obsadu trestuhodné. Myslím, že vše zabíjí scénář, který je příliš jednoduchý, nenabízí nic. Je to taková politická oddychovka, kdy se sice nenudíte, ale nic Vám to nedá a za 2 dny nevíte o čem to bylo. nenápadité a místy klišovité.Hlavní postava je napsána hodně špatně. Nejlepší je asi Hoffman, který jediný má aspoň trochu co hrát.

Fröken Sverige (2004)

Nic moc. Místy mimoňský film o člověku, který je schopný žít sám v baráku a starat se o sebe a na druhou stranu se chovat jako 12ti leté děcko. moc to dosebe nezapadá. Stejně jako hrdinka je mimo, tak i film je mimo, na seveřany dost slabé i když to má své světlé momenty.