Logan: Wolverine (2017)

Úplně něco jiného než nač jsme u Marvelovek zvyklí, ale stejně super. Mnohem dospělejší příběh, mnohem surovější a špinavější než ostatní Marvel omalovánky. A díky tomu se bude líbit hlavně lidem komixem nepolíbeným.

Rukojmí (2015)

Člověk na to čumí a říká si, proč je ta ženská taková kráva. Má jednu příležitost za druhou, aby utekla. A nakonec se dozvíte, že je to podle skutečné události. No to je úplný WTF ending. Každopádně natočeno je to dobře, jeden z lepších filmů s Kate Mara v hlavní roli.

Na hraně zítřka (2014)

Miluju sci-fi a navíc hrátky s časem. Na Hromnice o den více je jeden z mých nejoblíbenějších filmů a tady jsou navíc mimozemšťani, super efekty a obrovské množství výbuchů. Tohle patří prostě do top ten ne jen žánru, ale celkově. A pokud jste fandové mangy doporučuji přečíst All You Need Is Kill, což je vlastně předloha tohoto filmu.

Svátek matek (2016)

Docela slabota. Něco je špatně, když nejvtipnější částí celého filmu jsou nepovedené scény v titulcích.

Pan Church (2016)

Výborný film, Mr. Church krásně ukazuje, že i drama nemusí být nudné. Příběh příjemně odsýpá a než se nadějete je konec. Pokud jste citlivky tak si připravte papírové kapesníčky.