Pomsta (2017)

To je tak absolutní odpad, že tomu musím dát tři hvězdičky. Víc přitažený survival film jsem snad ještě neviděl.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Dobré efekty, to je asi tak všechno. Celý ten zbytek nemá hlavu ani patu. Mozek doporučuji vypnout, než zmáčknete play.

Gantz: O (2016)

O jednu hvězdičku méně kvůli té patetické slaďárně cca ve třech čtvrtinách filmu. Jinak celkem dobrý popcorn, u kterého je nejlepší odložit mozek před vstupem do kinosálu.

Trestanec (2017)

Pomalé tempo vyprávění servíruje syrový pohled na americký vězeňský systém a naivní představu o tom, jak se z blbého obchodníčka stane gangster.

Coin Heist (2017)

Film udrží pozornost, ale je to spíš o teenagerských vztazích než o loupeži mincí. Ta tu hraje druhé housle. Co mě ale na podobných filmech štve nejvíc je, že nakousnou spoustu zajímavých dějových linek, ale zpracují nakonec tu nejnudnější z nich.

Mimozemská invaze (2017)

Hrozná břečka, aneb jak nízko dokáže klesnou Wesley Snipes. Herecké výkony nulové, masky groteskní, speciální efekty jakž takž. A příběhově prostě hrůza. Jakékoliv akce mají nulové konsekvence, nakonec jsou všichni kamarádi, všichni obživnou a druhý díl ala parodie na X-Meny má připravené podhoubí.

Before I Fall (2017)

Tenhle ten námět opakující se časové smyčky já prostě žeru. Povedlo se to v Na hromnice o den více, povedlo se to v Edge of Tomorrow, povedlo se to v Star Gate Window of Opportunity a povedlo se to i tady. Další film, na který se rád podívám znova.

Mumie (2017)

Další zbytečný remake. Předchozí Mumie s Weiszovou a Fraserem byly lepší. Dokonce i ten třetí díl. Tady jsem si kolikrát připadal, že nikdo neví jestli se ten film bere vážně nebo ne...

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Dětinská blbina. Dodíváno pouze z povinnosti a trochu i z nostalgie. Na to jak se to prezentovalo, tak ani efekty nebyly nic extra. Prostě velice podprůměrné Béčko.