Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Sci-Fi
  • Drama

plakát

Rychle a zběsile 9 (2021)

Fakt nechápu, jak se to mohlo celé takhle zvrtnout. Tohle nemá s F&F nic společného. Celá série má jediný dobrý díl, tento to fakt není.

Lady Driver (2020)

Pohodový film pro zlepšení nálady. V hlavní roli strašně optimistická dívka. Celé je to o tom, jak se snaží probojovat k vítězství a film to dokáže vlastně bez nějakého podstatného záporáka.

plakát

Kurýr: Zásilka smrti (2019)

Tak tohle byla ještě větší sračka než se zdálo z traileru. Olga totálně neuvěřitelná ve své roli, ale to jsem čekal. Nějak nechápu, proč do těchto one-woman-show rolí obsazují modelky. Proč ne Rondu Rousey nebo Ginu Cerano? Hádám, že roli odmítly po přečtení scénáře. Příběh je totálně o ničem, dějové zvraty jsou nečekané, protože jsou nesmyslné. Příběh občas někam odbočí, ale totálně bezdůvodně. Je tam tolik úplatných lidí, že ani o sobě navzájem neví. Když kladná postava nemá neprůstřelnou vestu, jdou všechny rány vedle, když jí má, tak zase všechny do vesty. Snajpr je schopný zasáhnout cíl na první výstřel, ale následující rány jdou zase všechny vedle. Profesionální zabiják si neumí nabít zbraň. A bojové scény? Přišlo mi, že z 50% to byly jen zvuky z post produkce, tím myslím, že se udělal prostřih a divák slyší, že mimo kameru někdo 3krát kopnul... No prostě katastrofa.

Tenet (2020)

Jedním slovem ZMATEČNÉ. Asi bych potřeboval ještě několik shlédnutí, ale myslím, že už se na ten film nikdy nebudu mít chuť. Všichni lítají časem sem a tam, až se v tom člověk ztrácí a přijde mi, že se v tom ztráceli i samotní autoři, protože nedodržovali pravidla, která si sami nastavili. Ale každopádně to nějak vše výsledku funguje, budete mít závěr i když si nebudete jisti, jak se k němu vlastně došlo.

plakát

Tom a Jerry (2021) odpad!

Ani jsem to nedodíval, vypnuto po 10 minutách. Recyklované gagy z kresleného seriálu. Věděl jsem, že to bude film pro děti, ale z nostalgie jsem se na to těšil, bohužel je to infantilní film pro děti.

Beckman (2020)

Hraje si to na Johna Wicka, jen psa nahradila mladá holka. Oproti Wickovi to má strašně pomalý spád a neskutečně debilní konec.

Palm Springs (2020)

Další komedie ve stylu Hromnic, ale co už, mě se ten koncept prostě líbí. Ničím to nepřekvapí, dokonce tady nejsou ani tak ztřeštěné nápady jako v jiných filmech, ale stačí to.

Torden (2020)

Krásná ukázka toho, co si myslí zbytek světa o Amících... vždycky všechno nakonec poserou :-)

Kóma (2019)

Je vidět, že rusáci s těmi efekty ještě tolik neumí, ale je to takové slušné béčko. Žádný učený z nebe nespadl. Je to vlastně takové Inception po rusky. Taky mi to hodně připomínalo Matrix, v týmu ostřílených borců se objeví nula, která je předurčená všechno změnit a má schopnosti, o kterých se ostatním jen zdá. Je tam taková prvoplánová sketa. Kočka, které nevím proč se líbí ta nula, která se bůh ví proč vetřela k nim do týmu. Je tam i pořádnej šprt, který mi připomíná Mouse. Herecké výkony jsem měl asi trochu zkreslené tím, že jsem na to čuměl s anglickým dabingem, takže raději nehodnotím, ale texty mi přišly takové šroubované, nepřirozené.

Ovládací panel
4 body