Code 8 (2019)

Však to všichni známe, slušňáček se nechá stáhnout zlou partičkou až na dno, ale z ušlechtilého důvodu. Samozřejmě si nakonec uvědomí, svůj omyl a vrátí se na stranu světla. A nebo taky ne... Dobré efekty, slušné obsazení a akce. Taková trochu jiná (ne)Marvelovka.

Ad Astra (2019)

Drama zabalené do sci-fi kabátku. Spousta over-the-top momentů a ve výsledku vše proběhne přesně tak, tak člověk už od začátku očekává, žádný vysloveně nečekaný zvrat se nekoná.

Jiné verze tebe (2018)

Další film, kde se hlavní hrdina snaží dostat tu pravou znova a znova a znova. Tentokrát zabalený ne do cestováni časem, ale mezi paralelními světy. Docela zábavný pokus jak udělat totéž trochu jinak. A neotřelý závěr mě docela překvapil.

Zlatokopky (2019)

Tak trochu Vlk z Wall Street v holčičím vydání. A j.Lo to v 50ce furt sekne.

Krvavá nevěsta (2019)

Dost dobré, zase po dlouhé době film s neotřelým koncem. Na tohle se ještě někdy podívám znova.

Blíženec (2019)

Dost dobré akční sekvence. Jinak celkem průměrný příběh, mladý Smith vypadá ve většině záběrů hodně uměle/CGI.

Joker (2019)

Krimi a thrilleru tam moc nebylo, je to spíš to drama, což já zase moc nemusím. Za mě, docela průměrný film, v lecčems mi to trochu připomnělo Klub rváčů. Celý děj se docela táhne, když se stane i nějaká průměrná akce, tak se člověk hned nadchne, že to už bude pokračovat, ale bohužel, během chvilky se vše zase uklidní a courá se to dál k závěru. Je to prostě DC komiks, sice dospělejší příběh, bude se líbit i lidem, co komiksy nemusí, ale v životě se to ani nepřiblíží průměrné Marvelovce. Tohle není film, na který se bude člověk dívat stále dokola.

Minuta po minutě (2019)

Odradilo mě to už úvodní scénou, kdy si zločinci rekapitulovali plán. Herecké výkony jsou jak z nějaké školní besídky. A když došlo na první přestřelku, která se skládala z roztřesené kamery a detailních záběrů na lidi střílející kdo ví kam, tak jsem to vzdal úplně.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

S Rychle a zběsile to nemám vůbec nic společného. Je to přehnané jak japonská manga. Tahle série by potřebovala vrátit se ke kořenům.