ALIENka_

ALIENka_

okres Praha
jsem mimozemšťanská moucha bzz

• 2.8.2019  23:32

Tahle epizoda mě bavila - až se tomu sama upřímně divím. Začínám si myslet, že to je Friedou, ta mě prostě vždycky pobaví. Možná už jsem si zvykla i na to, že tenhle seriál prostě nebude moc realistickej (hodně brzo že?). Hodnocení: 7/10

• 2.8.2019  16:31

Fakt jsem se rozhodovala, jestli si nemám dát po pátý sérii pauzu, na což jsem se vzápětí s očekáváním lepší šestý vysrala a vrhla se na to. Dobrej začátek, představení postav.. Sice se nic moc neudálo, ale už teď doufám, že šestá série dopadne líp než pátá. Hodnocení: 7/10

• 2.8.2019  16:27

Upřímně už ani nevím, jestli tahle epizoda byla fakt dobrá, nebo jsem jenom ráda, že už tahle sezóna skončila (bez prdele nejhorší série oitnb, co se tady stalo fakt nechápu). Myslím, že se přiklonim spíš k druhý možnosti. Navíc zásahová jednotka byla pěkná fraška. Hodnocení: 7/10

• 2.8.2019  16:02

Konečně po asi 6 otřesně nudnejch dílech vyplněnejch jenom kecáním o hovně došlo na ty pořádně nabytý díly, jenom škoda, že takováhle nebyla celá šestá sezóna. Tenhle díl neztrácí na tempu, věnuje se všem dějovejm linkám a všechny byly kurva dobrý. Navíc Piscatellův příběh taky zajímavej. Hodnocení: 8/10

• 1.8.2019  00:41

Tahle epizoda pokračuje ve stejným tempu jako minulej díl. Skvěle navíc kombinuje vyjednávání s řáděním Piscatella, který je jen tak mimochodem udělaný skvěle a fakt jsem se pobavila. A ten konec - no do piči z Red se stal Terminátor. Akorát mě z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu strašně sralo Red backstory z Ruska. Hodnocení: 7/10

• 1.8.2019  00:34

Oh ano konečně se taky něco děje místo těch zbytečnejch keců. Tahle epizoda už je skoro návrat ke starýmu oitnb (pojďmě si upřímně říct, že pátá sezóna je zatím ukecaná sračka a doufat, že to tak nepůjde dál). Konečně se tady dobře kombinuje drama s komedií a působí to reálně. Hodnocení: 8/10

• 30.7.2019  23:35

Konečně kurva! Snad první dobrá epizoda týhle série. Sice se ta celá věc s vyjednáváním pořád NIKAM neposunula (Jak dlouho mám ještě umírat zevnitř? Už mě to fakt sere.), aspoň tady konečně měl někdo taky zajímavý backstory, který působilo reálně. Hodnocení: 7/10

• 24.7.2019  15:22

Musím říct, že mě konec docela zklamal. Někdy mi přišlo, že se tvůrci snažili všechno hrozně rychle vysvětlit až jsem se v tom ztrácela. Možná by byl dobrej ještě jeden díl, protože tohle bylo rychlejší než ranní sračka. Navíc ta scéna s tím portálem nebyla vůbec vysvětlená, tak doufám že se to nějak objasní v další sérii. A tu černou díru na obloze taky moc nechápu (jak sakra vznikla?), ale hádám, že je to to, co způsobilo apokalypsu? Hodnocení: 7/10

• 22.7.2019  11:06

Už mě trochu začíná srát, že se děj pomalu nikam nehejbe. Pořád se řeší starý křivdy z dob před 33 lety, který jsou sice zajímavý a pro příběh důležitý, ale ocenila bych spíš rozluštění záhady jeskyně apod. Ale vypadá to, že na to už díky Jonasovi dojde brzo. Hodnocení: 8/10

• 10.7.2019  01:26

K tomuhle můžu říct jen jedno - ten nápad s billboardem je zasraně geniální. Hodnocení: 7/10

• 8.7.2019  18:55

První půlka nic moc, v druhý už se ten business pořádně rozjíždí. Nemůžu říct, že bych litovala toho, že jsem se na tenhle seriál vrhla. Tak doufám že nebudu litovat ani na konci. :D Hodnocení: 7/10

• 7.7.2019  20:01

Upřímně fakt nejsem milovník komedií a už vůbec ne romanťáků. Ale Bridget mě nějakým způsobem dokáže pobavit, sice už druhej díl nedosahuje kvalit prvního, pořád ale stojí za to a hlavně pobaví, což je u komedie si myslim to hlavní. :D Hodnocení: 7/10

• 7.7.2019  02:29

Jsem ráda, že druhej díl nepokračuje ve stopách předchozího. Sice mě tady pořád strašně serou ty děcka (hlavně Eleven s Max), jsou v pubertě, beru, ale až takhle otravný fakt musej bejt sakra? Každopádně krom toho už zase seriál jede na temnou záhadnou atmosféru 80tek, a i když je to pořád stejný téma, tvůrci dokázaly přidat nějaký originální prvky. Příště doufám, že už bez otravných děcek. Hodnocení: 7,5/10

• 1.7.2019  23:02

Ze začátku jsem si říkala "Hmm, to bude zase nudná epizoda plná keců..", pak ovšem přišel na scénu Červenej drak. Odkryli nám část jeho minulosti a osobního života a nakonec tu je jeho hovor s Hannibalem. Neskutečně mě ale začíná srát Alana a zrzavá novinářka - nejotravnější postavy vůbec. Hodnocení: 7/10

• 1.7.2019  13:26

Červenej drak vypadá jako fajn týpek na pokecání v baru, pokud by vám teda nevadilo, že by vás přitom rozpáral a potřel se vaší krví. Will si zázrakem našel holku a ztratil svoje detektivní schopnosti, aby je získá vydává se na dobrodružnou pouť za Hannibalem. Hodnocení: 7,5/10

• 23.6.2019  00:01

Tahle epizoda to zase pěkně rozjíždí, i když mám v hlavě spoustu otázek, který nebyly v díle zodpovězeny, jako např. jak Jack věděl, kam ten italskej detektiv šel, nebo proč si Hannibal vraždu detektiva vůbec neprosmyslel, ani svuj průhledenej oblek si nevzal. Každopádně, i když ze začátku pomalejší rozjezd a samý kecy, finální souboj Jacka a Hannibala, kde výjimečně vedl Jack, byl lahůdka. A vražda italskýho detektiva mi taky zanechala úsměv na tváři (nejsem psychopat, fakt ne), zrovna tam jsem si uvědomila, že mi tenhle seriál bude sakra chybět - díky němu jsem dostala chuť na lidský jídlo.. ah počkat, nevolejte fbi děkuji. Hodnocení: 7,5/10

• 3.6.2019  17:35

Minulá epizoda byl skvělej, sice pomalej, ale bylo tam představení postav, seznámení s vraždou apod. V tomhle díle bych očekávala trochu větší rozjezd, rodinný problémy apod. už mi začínaly připadat docela zdlouhavý, tak aspoň doufám, že to bude nějak důležitý pro příběh. Jinak samozřejmě všechno skvělý, hlavní postavy jsou úžasně napsaný a zajímavý, příběh taky zajímavej, jenom by se mohl trochu rozjed teda. Hodnocení: 7,5/10

• 31.5.2019  23:21
    Hannibal - Secondo (S03E03) (epizoda) (2015)

Tak asi po stoletý pauze jsem se vrhla zase na Hannibala. Těžko říct jestli je to tím, že jsem se na seriál dlouho nedívala, ale tahle epizoda se dle mýho názoru dost povedla. Hannibal mi fakt chyběl. Ta atmosféra, ty vizuály, Hannibalovo vaření, ten specifickej soundtrack. Krom toho Hannibalova část příběhu byla naprosto skvělá - zabití chlapa šroubovákem, rozhovory s psycholožkou, lidi pochutnávající si na jeho jídle a ten konec.. Oproti tomu Willův příběh tady trochu zaostává - ty scény z lesa mi přišli takový strašně divný (a to i na Hannibala), asiatka, u který ani pořádně nevím jakej má vztah s Hannibalem, prostě se najednou objevila bez žádnýho backstory nic, což doufám že se ještě dozvím. Ale ta poslední Willova scéna byla vynikající jak Hannibalovy pokrmy, no lahůdka, že by se z Willa začal stávat Hannibal? :) (Musím taky říct, že je možný, že pár věcí už bylo v seriálu řečeno, ale jak jsem říkala neviděla jsem ho 100 let, takže si to pravděpodobně napamatuju.) Hodnocení: 8/10

• 21.5.2019  18:21
    Kancl - Basketbal (S01E05) (epizoda) (2005)

Další skvělá epizoda, co víc k tomu říct. Tenhle seriál dokáže prostě zvednout náladu. :)

• 21.5.2019  17:21

Sice se tahle epizoda nerovnala dokonalosti minulýho dílu, stejně se jedná o skvělej díl zaměřenej hlavně na Dwighta, kterej je mimochodem úžasně napsanej, ten jeho charakter je snad nejoriginálnější, kterej jsem měla možnost celkově ve filmech a seriálech vidět. Bez tohohle týpka by The Office nebylo The Office, stejně tak jako bez Michaela, kterej svým narcismem nikdy nezklame. Hodnocení: 7,8/10

• 15.5.2019  16:56
    Kancl - Kancl (S01E01) (epizoda) (2005)

To jsem se takhle jednou rozhodla, že se jednou kouknu na nějakej ten americkej sitcom. Za oběť jsem si vybrala The Office. Neměla jsem žádný velký očekávání, přece jenom sitcomy zrovna nejsou můj šálek kávy, ale hned první epizoda mi zlepšila náladu, hlavně po novým díle Game of Thrones, takže myslím, že tohle bude asi jedinej sitcom, ze kterýho uvidím víc než pár dílů (možná).

• 21.3.2019  18:06

Další epizoda z vojenskýho prostředí, tentokrát se ale vyvedla dobře, teda pokud nepočítám těch asi pět sekund, kdy měla ženská hlavu vystrčenou ze zákopu a nepřátelé ji nezabili.

• 21.3.2019  17:45

Tahle epizoda byla pojatá spíš v artovým stylu, což vůbec neuškodilo, spíš naopak. Dokonce bych brala víc artovejch epizod (určitě radši než vlkodlačí vojáky, ano furt sem se z toho nevzpamatovala).

• 20.3.2019  16:22

Očividně jsem jedna z mála, komu se tahle epizoda líbila, ale sakra sice to nebylo temný jak to mám ráda, ale za hovno to taky nestálo. Taková jednohubka na odlehčenou se skládkovým monstrem, co chytá lidi za koule a jeho kámoš je starej děda ze skládky nikdy neuškodí.

• 18.3.2019  19:21

Ne tak skvělý jako předchozí, ale určitě dobrá epizoda zase z jiného soudku. Alternativní vývoj Anglie ve steampunkovým stylu, kterej mi na filmový a seriálový scéně hodně chybí.

• 17.3.2019  16:22

Sakra k animákům mám sice docela odpor, ale tohle je mrda. Jeden z mála animáků co stojí za shlídnutí.

• 30.1.2019  15:22

Posledních pár scén mě přesvědčilo, že tenhle díl za čtyři hnězdy stojí, a že se naše starý dobrý TWD zase vrací v plný parádě. Sice mě pořád sere, že neobjasnili proč Alexandrie nepřijímá nový lidi, proč jsou všichni rozhádaný a co se stalo se Svatyní, taky část s Neganem, kterej měl otevřenou celu (proč by mu někdo do svatý prdele otvíral celu) mě patřičně nasrala, avšak akce a poslední scény dílu mi to vynahradily. Teď už jenom doufám, že to takhle bude pokračovat i dál.

• 27.1.2019  16:13

Jenom co se všichni stačili dát dohromady, už se nám to tady začíná rozpadat. Vzájemná nenávist pořád přetrvává a už i Rickovo nejbližší se domlouvají za jeho zádama. Rick je pořád ten stejnej sluníčkář, a nechce pochopit, že prostě bez pravidel (jako navrhovala Michonne a snad to dotáhne do konce) to prostě nevyjde a nakonec se všichni pozabíjej. Krom toho se tady začíná vyjasňovat ta helikoptéra, co nás provází už od první série.

• 27.1.2019  15:15

Že by se TWD konečně vracelo do starejch kolejí? Tohle byl po dlouhý a to fakt dlouhý době díl, kterej jsem si užila. Po dlouhý době to není o lidech, ale o zombících a vyvíjení charakteru postav a dialogy dávaj zase smysl. Krom toho tady byla konečně nějaká dobrá akce a závěrečná rozmluva Ricka a Negana bylo skvělý zakončení dílu.

• 4.1.2019  15:58

Konečně se po dlouhý době nudnejch a otravnejch dílů začlo v TWD něco dít. Negan je snad nejlepší postava z celýho seriálu. Když je v díle Negan je to jako záruka lepšího kousku řekla bych. Osobně bych byla ráda, kdyby to tam Negan Rickovi vyzabíjel s Lucille a děj se přesunul k Neganovi, však Negan má aspoň smysl pro humor sakra! Rick se má co učit. :D