• Thriller

Únos (1997)

Dobří thriller, kde se hlavní hrdina rozhoduje, jako obyčejní člověk. To že hlavní únosce je obyčejní chlap a děj nás zavede, až do jeho obyčejné rodiny, velmi kvituju.

Ospalá díra (1999)

Tak tenhle film mě dostal! Výborné smíchání hororu a parodie na horor.

Pravdivé lži (1994)

Výborní film, kteří je svébytní, ale může se brát i jako nejlepší parodie na 007. Já osobně jsem proto první a kam se hrabou Mr. & Mrs. Smith o proti tomuhle filmu.

Femme Fatale (2002)

Tak pomalí a utahaní film jsem nečekal. Je to zkrátka vyumělkované a na nic. Stačí jen se podívat kolik zbytečných a nic neřešících záběrů tady je. A aby se někdo zamyslel nad parukou která nepadá ani si nikdo nevšimne že je to paruka ......... . Hlavně že na konci filmu si hrají na propracovanost scény a světla. Nohy herců si užijete až až, ale dobrého filmu těžko.

Hvězdný prach (2007)

Jsem velmi velmi spokojen, líbilo se my to moc. Problém je jestli jeto pro děti nebo pro dospělé chvílemi tak a tak na opak, ale mě to vůbec nevadí.

Aladin (1992)

co dodat........ snad jen to že moje holka je do to ho paf a to je co říct ! Ps: je jí 3a půl

Nový svět (2005)

Je to nároční film. Dlouhé ticha, dlouhé záběry a až za první třetinou mě to začalo bavit než jsem si na to zvyk. Určitě to není film pro každého. Pro mě jo, ale jen jednou.

Ray (2004)

Nemyslel jsem že film o muzikantovy mě tak dostane, protože bych řek že mám "absolutní hluch". O to víc ho oceňuju