Malý krámek hrůz (1986)

Zkrátka dobrý remake.Ač v 1. filmu hrál Jack Nicholson a točil ho proslavený nejlepší béčkař Roger Corman,tak tady jsou celkem parádní písně (hlavně ta v podání Stevea Martina je super).Výteční jsou i všichni herci.A epizodka Stevea Martina s rajským plynem je prostě pecka.Ale už nemůžu nic moc napsat,protože už si toho moc nepamatuju.

Minority Report (2002)

Nejlepší sci-fi posledních let.Tom Cruise podává výborný výkon a efekty jsou prostě bezchybné.Přesně film vystihuje jak jej nazval Spielberg:"Futuristická Čínská čtvrť"-také sto procent.

Bdělé oko veřejnosti (1992)

Příjemný a dobře laděný film s vynikajícím Joe Pescim.Ta role mu sedí jako ulitá.Podle mě nedoceněný snímek.

Dravé ryby (1983)

Vynikající.Nemám jiných slov.Míistrovský snímek s hrdinskými přesto rebelskými hrdiny.Úchvatný Mickey Rourke a bezchybný Dennis Hopper v roli stále opilého otce (to mu sedí-tenkrát).I mladičký Nicolas Cage opět obsazený svým strýčkem stojí za to.

Posel budoucnosti (1997)

Minutáž a vykastrovaný scénář to kazí, jinak celkem v pohodě na to, co se psalo v recenzích.

Když má muž problémy (1992)

Oddechová komedie.Nepatří sice mezi nejlepší Nicholsonovi filmy,ale slušně jsem se u ní pobavil.Dá se na ni dívat i podruhé.A to je co říct.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Bezchybná kriminální buddy movie komedie s nezapomenutelnou dvojicí a úžasným přihrávačem Joe Pescim!

Francouzská spojka II (1975)

Nedosahuje těch prvotních kvalit Friedkinovi spojky,ale stále je to nadprůměrný film.Hackman opět zabodoval.

Ztracený Izaiáš (1995)

Nic nového.Nic vynikajícího.Ani ten Sam Jackson tentokrát nezabral.Prostě normální lidský příběh. A Halle Berryová tam měla nějaký malý prsa.

The Hire: Beat the Devil (2002)

Absolutně souhlasím.Gary Oldman je fantastický.Jeden z jeho nejlepších výkonů (a že jsem jich neviděl málo).Výborný je hlavně závod.Konec je taky perfektní.Hmmm...co bych na těch devíti minutách ještě pochválil? Všechno.