Chameleon II (1999) (TV film) odpad!

Pffff Blbóst.

Pravdivá romance (1993)

Ohromně dobře obsazená gangsterka, která se převážně díky Tarantinově scénáři a jeho barvitým postavám dostala mezi filmovou klasiku tohohle žánru. Nejvíc se mi asi líbili Gandolfini, Walken a Oldman, jejichž postavy se mi zkrátka zaryly do mozku. I Tom Sizemore, dřív než hrál jeho private TOMxxx, stál jako policajt! za to. Zkrátka, i když opakuju to, co už bylo řečeno, skvělé dialogy,hudba, Scénář a hlavně Ti Herci. Co se mě týče, rád si pravdivou jízdu romance znovu zopakuju. PS:Čeští distributoři by se měli zamyslet, proč vydávají nějaké kolekce Pierra Richarda a ne tyhle perličky devadesátých let (viz. i Gauneři!!!!!!) DVD stále čeká.....

Návrat do budoucnosti II (1989)

Stejně dobré jako jednička.A ještě víc zapeklitější a zamotanější.Zkrátka vhodné pokračování.

Návrat do budoucnosti (1985)

Milé a zábavné.Dřív jsem ten film miloval.A i po letech se mi líbí.Dívám se na to každý rok.Fox a Lloyd jsou perfektní a nezapomenutelná dvojka.

Cobb (1994)

Pět hvězdiček snad jenom díky Tommy Lee Jonesovi,na němž také celý film ležel.Byl vynikající.Film měl i dobrý scénář a byl svižný.Jsem s ním spokojený.

Osvícení (1980)

HEEEEEEERE´S JOHNNYYYYY!!!!!

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Jeden z nejlepších filmů Jacka Nicholsona.Také jeden z jeho nejlepších výkonů.Nevím nevím.Pořád nechápu,že za některé (horší) filmy byl nominovaný na Oscara,ale za tenhle ne.Ďábel mu zkrátka sedí.I ostatní herečky jsou dokonalé.Rozhodně nejlepší film George Millera. No řekněte: Nemysleli jste si také někdy,že většina upálených čarodějnic byly porodní báby?

Hoffa (1992)

Danny DeVito po Válce Roseových opět ukázal,že umí režírovat.Velice zajímavý a krom toho také poučný film,i když místy možná lživý.Také s opět skvělým Jackem Nicholsonem v hlavní roli.Někteří ho možná nepoznají. Danny DeVito samozřejmně výborně sekunduje.Film se mi líbil.Doporučuji hlavně odborovým spolkům,aby se přiučili.

Dva muži a batole (2001)

Ničím nepřekvapující, nijak moc vtipná komedie, která z vás vyšumí jako 161.díl Dallasu. Ovšem dívat se na to pořád dá (narozdíl od Dallasu)...

JFK (1991)

Úžasné (myslím skutečně ÚŽASNÉ) obsazení, k dokonalosti vybroušená kamera, bezchybný střih a strhující režie Olivera Stonea. Přesvědčivý, konspirační, dechberoucí, ... prostě můj nejoblíbenější film.