Na hraně zítřka (2014)

Překvapivě sympatický Tom Cruise, klasická Emily Blunt, bezchybný scénář a poctivá režie. Nevím, proč jsem se zhlédnutím tak dlouho otálel, nicméně čekání se vyplatilo. Super podívaná, není co vytknout, kdybych nejel zrovna vlakem, v prostřed filmu bych se řechtal. Zřejmě mi nepřiroste k srdci, ale 5 hvězdiček si zaslouží za bezchybnost.

Promlčeno (2022)

Zajímavě zpracováno, ale vypadá to, jak kdyby to bylo od začínajícího režiséra, ne od režiséra s více jak deseti lety zkušeností. Zpracování zajímavé, možná se objevovalo trochu moc fetišismu z Radiožurnálu, ale zpracování bylo zajímavé. Napětí bylo budováno solidně, o to víc mě překvapil velmi vlažný a nelogický konec, kde hlavní motivací byly nakonec peníze. Těch bylo ve filmu víc, než dost a narušovaly tak uvěřitelnost. Potěšila mě přirozenost dialogů, ovšem "hackování" bylo obvykle nesmyslné.

Euforie - Mimo dosah (2022) (epizoda)

Hudba top. Scéna s Kat neuvěřitelná. Napětí, humor, láska, je tam kurva všechno.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Upřímně nevím, co na tom všichni vidí. Jo, řemeslně je to zvládnuté dobře, Jackova bulvární kariéra zábavná, nicméně napětí žádné, do dokoukání jsem se musel trochu nutit.

Euforie - Série 1 (2019) (série)

Překvapilo mě, jak hluboko seriál zachází, bez dvou bonusových epizod bych se klidně obešel, jdu na 2. sérii.

Euforie - 2. část: Jules (2021) (epizoda)

Na rozdíl od zdejšího publika se mi 1. speciál líbil víc, ale tenhle byl taky super. Scény s “uvědoměním si pravdy” mě bavily asi nejvíc. Hunter Schafer hraje fakt perfektně.

Časové pásmo bylo změněno