Zaklínač (2019) (seriál)

Za mě perfektní , neviděl jsem žadnou předchozí tvorbu k zaklínači ať už knižní nebo filmovou , hrál jsem akorát hru a musím říct, že jsem nadmíru nadšen a těším se na další sezónu.

Temný rytíř povstal (2012)

Což o to strach a chaoz v tomto filmu byl dostatečný, ale rozhodně neměl na atmosféru , která se podařila Nolanovi vytvořit v předchozím díle, pro mě lehké zklamání, ale jak Vás může zklamat něco co milujete, takže. 4*+

Perníkový táta (2008) (seriál)

Je to jeden z těch seriálů, co Vás nenechá vydechnout! Budete se smát , možná budete i brečet, budete se stydět za hlavní postavy, budete trnout co se stane, budete si domýšlet co se stane, ano tak si přesně představuji komplexní seriál, na který jsem již hodně dlouho čekal!

Šmoulové (2011)

Čekal jsem horší šílenost, ale rámcově vzato se ta hodinka a půl unést dala, ale delší stopáž už bych asi nesnesl. Příběh ryze klasický nijak výjimečný, to se v několika místech vyvážilo vtipy "docela" na úrovni, jako vždycky Gargamel rulez! 60%

Sucker Punch (2011)

Prokletý ostrov s mlaďounkejma kočičkama v minisukních a vůní střelného prachu, ale tak nějak se z toho vytratilo ta správná jiskra pro mě vyložené zklamání, čekal jsem opět nářezovku , jak jsem byl v poslední době od Snydera zvyklý, ale přitom jsem dostal šílenou slátaninu, u které jsem se 2 hodiny nudil a klimbal hlavou... Snad jen za ty minisukně a OST. 3*

Kick-Ass (2010)

Jako fanda veškerých komiksových hrdinů, jsem se neuvěřitelně těšil a byl zvědavý co z toho vzejde, moje očekávání byla naprosto naplněna a o mnoho převyšovala mé nejtajnější tužby. Bezmála 2 hodiny nabouchané akcí a skvělou muzikou(Prodigy...)Až budu mít někdy holčičku, chci aby byla jako Hit Girl! 10z10

Machete (2010)

Pro mě pořádná akčňárna, která se musí brát s rezervou! :-)

Poslední skaut (1991)

Přijde to jenom mě, jako jedna neteroristická vložka do Smrtosnosných pastí? V tomhle jsou nejdůležitější hlášky a že jich tu není málo. Klasika všech klasik nejklassikovatější! "Nemůžeš dneska někoho jen tak zabít musíš ho setřít a pak zabít!"

12 opic (1995)

Úchvatné , úchvatné a potřetí sakra úchvatné. Scifárna postavená bez nějaký extra speciálních efektů a přesto s tak strhujícím dějem. Bruce opět zazářil a Brad Pitt ve svých nejlepších letech a rolích!

Smrtonosná past (1988)

Pro mě je Bruce idolem a hlavně kvůli této filmové sérii, kdy hláškuje na všechny strany a s cigaretou v puse drtí záporáky průměrnou rychlostí 10 za půl minuty. Pro mě špička ve svém oboru!